Architekcie, projektancie! Showroom Logan zaprasza do konkursu 
na projekt wnętrza z włoskim designem

Wnętrze dobrze zaprojektowane – tak brzmi tytuł konkursu dla architektów i projektantów organizowanego przez Showroom Logan. Aby wziąć w nim udział, do 15 września prześlij wizualizację wykorzystującą wybrany produkt z oferty luksusowych marek Rotaliana, Jesse, Sitland lub Sinetica. Czeka aż 5 prestiżowych i cennych nagród.

Showroom Logan to niezwykły punkt na designerskiej mapie Warszawy. Prezentuje wszystkie meble, lampy i dodatki, które można zobaczyć w mediolańskim salonie grupy MIG – właściciela marek Rotaliana, Jesse, Sitland i Sinetica. Ale to nie wszystko. Aby oddać klimat Włoch, podejmuje gości tamtejszą kawą, szynką, serami. Tętni życiem tak jak włoskie domy.

Weź udział w konkursie

Jeśli jesteś architektem lub projektantem wnętrz, daj się ponieść wyobraźni i wykreuj wysmakowaną przestrzeń, w której meble wymienionych marek najlepiej zaprezentują swe atuty. Wystarczy, że wyślesz wizualizację z dowolnym produktem z oferty marki Jesse, Sinetica, Sitland lub Rotaliana. Co ważne, wystarczy zastosować jeden produkt powyższych marek, a jeden twórca może zgłosić nawet 3 wizualizacje!

Zgłoszenie konkursowych prac zawierające od 1 do 3 różnych wizualizacji prześlij na stronie https://showroomlogan.pl/konkurs/. Pamiętaj, że termin upływa 15 września! Wyniki zostaną zaprezentowane 30 września na stronie showroomlogan.pl 


Aby uzyskać pliki 3D z bryłami, zajrzyj na strony producentów albo wypełnij formularz dostępny w zakładce http://showroomlogan.pl/dla-architektow/.

Poznaj bliżej włoski design

Co charakteryzuje wymienione marki? Rotaliana to producent intrygujących i olśniewających lamp, niestrudzenie odkrywający nowe formuły równowagi między światłem a cieniem. Nie ulega trendom, za to w oparciu o innowacje technologiczne tworzy ponadczasowe wzory odpowiadające  na współczesne potrzeby – w tym na potrzebę piękna.

Jesse oferuje luksusowe meble do domu – od foteli i łóżek przez biblioteczki oraz komody aż po nowoczesne garderoby. Wszystkie modele zostały zainspirowane atmosferą najważniejszych metropolii Europy i Ameryki. Ponadto łączy je z jednej strony tradycyjna dbałość o najdrobniejszy detal, a z drugiej wykorzystanie bardzo nowoczesnych rozwiązań. 

Sinetica ma w portfolio meble biurowe i gabinetowe. Koncentruje się na inteligentnych rozwiązaniach, zdolnych dostosować się do dynamicznie zmieniających się potrzeb użytkowników. Jej propozycje zwracają uwagę wyrazistymi designerskimi formami, w których nowoczesne technologie łączą się harmonijnie ze sztuką włoskiego rzemiosła.

Sitland uzupełnia katalog grupy MIG o wyjątkowe siedziska, krzesła i fotele biurowe. Oferowane  przez markę modele wyróżniają się walorami ergonomii oraz wyjątkowym, świeżym wzornictwem.

Prestiżowe nagrody czekają właśnie na Ciebie!

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody – meble prestiżowych włoskich marek: fotel Montecarlo marki SITLAND, fotel Captain Soft marki SINETICA, zestaw dwóch stolików Ponds marki JESSE, stolik Den marki JESSE, Lampa Dina+ marki ROTALIANA.

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www.showroomlogan.pl