Bajeczny świat tapet Khroma w 9design

Ściana przypominająca prawdziwe dzieło sztuki? Taka dekoracja wnętrza wcale nie musi wyjść spod pędzla uznanego artysty! Poznajcie tapety Khroma dostępne w 9design – ta ceniona marka specjalizuje się w produkcji designerskich tapet ściennych, które zachwycą każdego amatora dobrego wzornictwa. Każdy produkt wykonywany jest ze znakomitych materiałów, odpornych na zanieczyszczenia i światło, a same wzory odpowiadają na zróżnicowane potrzeby i gusta. W poszczególnych kolekcjach znajdziemy zarówno klasyczne, jak i abstrakcyjne wzory, które będą stanowić idealne tło dla każdej aranżacji. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Tribute nawiązująca do różnorodności i kultur dalekich krajów, gdzie dominują barwne kwiaty, egzotyczna roślinność i motywy etniczne.

Szukacie pomysłu na szybkie, ale spektakularne odświeżenie mieszkania? Zachęcamy do odwiedzenia showoroomu 9design w Warszawie, gdzie skorzystacie z porady dedykowanego specjalisty, zapoznacie się z próbnikami i wybierzecie swoją idealną tapetę.

Więcej na: www.9design.pl
Wirtualny spacer: https://9design.pl/Salon-9design-cabout-pol-13.html

***

Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie. 9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.

Odsłony: 1

Language versions »