Beckers: ponadczasowe piękno białych wnętrz

Wnętrza w bieli to świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę. Ten ponadczasowy odcień dzięki swojej uniwersalności doskonale odnajduje się w najróżniejszych stylizacjach, uwydatniając lekkość i szyk aranżacji. W stworzeniu ujmującego wystroju z klasyczną bielą w roli głównej pomoże farba Beckers Designer White, która teraz jest dostępna także w nowej 5-litrowej pojemności.

Jedną z największych zalet aranżacji utrzymanych w dyskretnych tonacjach jest to, że stanowią idealną bazę dla rozmaitych zabiegów wnętrzarskich. Pomieszczenie praktycznie w całości skąpane w czystej bieli i jasnych kolorach drewna nie tylko wyda się bardziej doświetlone i przestronne, ale będzie też uwodzić elegancką delikatnością. Łagodny nastrój w sypialni podkreśli subtelny akcent w postaci pastelowych kwiatów.

Białe ściany dają też ogromne pole do wyrażenia swojej osobowości. Spokojne tło pozwala na nieskrępowane aranżacyjne eksperymenty i łączenie różnych surowców, wzorów czy barw. Jeśli preferujemy stonowane kompozycje, ściany pomalowane Beckers Designer White warto zestawić z elementami wyposażenia wykonanymi z naturalnych materiałów. Wyrazistości stylizacji doda wówczas elegancka sofa na drewnianych nóżkach w turkusowym obiciu. Osobom, które cenią biel, lecz nie chcą rezygnować z bardziej śmiałych rozwiązań, Beckers poleca aranżacyjny klasyk – czarno-biały duet. Odważna, mocna czerń będzie stylowo przeplatać się z jasną tonacją Beckers Designer White, tworząc nowoczesne i intrygujące wnętrze.

Więcej pomysłów na wnętrza zaaranżowane w bieli z Beckers Designer White znajduje się na stronie: beckers.pl.

***

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem  www.beckers.pl.

Translate »
Wyszukiwarka firmSklepy firmDodaj ogłoszeniePolub nas na Facebooku