Domoteka dziękuje służbom medycznym

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka udostępniła billboard, żeby podziękować pracowni- kom służb medycznych, którzy na co dzień narażają swoje zdrowie i życie w tej trudnej, dla nas wszystkich, sytuacji.

Zmiany w organizacji handlu i funkcjonowaniu centrów handlowych pociągnęły za sobą zmiany w działaniach marketingowych i promocyjnych. Właściciel „Domoteki” – fundusz Pradera European Retail Parks, zdecydował, że w ramach ogólnospołecznej solidarności podziękuje służbom medycznym, wykorzystując na ten cel billboard przy ul. Czerniakowskiej.

„Znaleźliśmy się w sytuacji, która do tej pory nie miała miejsca. Oprócz tego, że jesteśmy właścicielem centrum handlowego, czujemy się częścią społeczeństwa. Jak każdy nasz klient, najemca czy pracownik obsługi odczuwamy strach o zdrowie naszych najbliższych i ponosimy konsekwencje walki z pandemią. Przekazanie billboardu na podziękowania dla lekarzy to zwykły odruch serca, bez zbędnych słów. Tym samym chcielibyśmy zachęcić inne centra do podobnych działań – przekażcie niewykorzystane nośniki na dowolne działania wspierające w tym trudnym czasie – dla punktów gastronomicznych, oferujących jedzenie na wynos w Waszych obiektach, na podziękowania dla służb medycznych, na słowa otuchy. Mam nadzieję, że wrócimy do zwykłego życia, ale heroiczne wysiłki lekarzy i służb medycznych bę- dziemy pamiętać zawsze – w ten sposób możemy im podziękować.”

– komentuje Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera.

DOMOTEKA

Właścicielem DOMOTEKI jest fundusz Pradera European Retail Parks – wiodący na rynku specjali- stycznym fundusz i zarządzający aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3,1 miliardów euro zawiera ponad 53 centra i parki handlowe w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2200 sklepów. (www.pradera.com).

Nieruchomościami zarządza spółka BNP Paribas Real Estate Poland.

Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, posiada w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą

Właścicielem Domoteki jest Pradera European Retail Parks – wiodący na rynku specjalistycznym fundusz zarządzający aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3 miliardy euro zawiera ponad 53 centra i parki handlowe w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2100 sklepów. (www.pradera.com)

Translate »
Wyszukiwarka firmSklepy firmDodaj ogłoszeniePolub nas na Facebooku