Domoteka wspiera najemców 
i prowadzi nowe działania online 

W związku z ograniczeniami w handlu wprowadzonymi przez polski rząd z powodu pandemii koronawirusa Domoteka uruchomiła szereg aktywności online. Na stronie internetowej można znaleźć dodatkowe informacje m.in. o pracy zdalnej poszczególnych salonów, a także blog poruszający tematy związane z aranżacją wnętrz. Domoteka wspiera najemców w tej trudnej sytuacji i zapewnia klientom dostęp do ulubionych sklepów.

Najemcy Domoteki znaleźli się w bardzo trudnym położeniu, ponieważ ich asortyment przestał być dostępny dla klientów w tradycyjnej sprzedaży. Dlatego, wychodząc naprzeciw potrzebom obu grup, Domoteka szybko dostosowała się do nowych warunków, udostępniając łatwą możliwość kontaktu online. Dodatkowo klienci otrzymują dostęp do porad na temat urządzania wnętrz, które będą pojawiały się na nowo powstałym blogu. Na początek będzie można przeczytać wpisy na temat: Home Office – jak urządzić domowe biuro oraz Sypialnia – najprzyjemniejsza przestrzeń w domu.

https://domoteka.pl/domoteka-blog/

Z pomocą przychodzą zdalne narzędzia 3D

Domoteka przekazała do dyspozycji klientów również specjalne narzędzie 3D, dzięki któremu meble, które znajdują się w centrum wyposażenia wnętrz, można „ustawić” w swoim domu lub w biurze. Tego rodzaju działanie daje klientom możliwość zobaczenia, jak dany produkt prezentuje się w ich przestrzeni, a także jak komponuje się kolorystycznie z całą aranżacją. Do wyboru są meble z czterech kategorii: stoliki, kanapy, fotele, łóżka. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające się wcielić w rolę projektanta wnętrz. Co ważne, nie potrzeba do tego żadnej aplikacji – wystarczy wejść na stronę Domoteki i wybrać mebel. Narzędzie jest dostępne na telefonach pracujących w oparciu o systemy: Android (Google Play), Android (China), iOS. 

Dodatkowo można odbyć wirtualny spacer po Domotece oraz po wybranych salonach. 

Strefa 3D

Eksperci doradzają zdalnie

W związku ze zmianą sposobu funkcjonowania centrum wyposażenia wnętrz Domoteka zapewnia możliwość kontaktu najemców z klientami, informując o możliwości skorzystania ze zdalnej porady doradców i ekspertów z wybranych salonów, którzy pomogą dobrać idealne meble i wyposażenie wnętrz. Aktualną listę salonów, pracujących w nowym trybie, można znaleźć na stronie internetowej. Dodatkowo na www.domoteka.pl znajdują się również linki do wszystkich salonów Domoteki, które oferują sprzedaż online.

https://domoteka.pl/praca-zdalna/

Copyright ©  2020 BWP Polska Sp. z o.o., All rights reserved

Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, posiada w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą

Właścicielem DOMOTEKI jest fundusz Pradera European Retail Parks – wiodący na rynku specjalistycznym fundusz i zarządzający aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart 3,1 miliarda euro zawiera ponad 51 centra i parki handlowe w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2300 sklepów. (www.pradera.com). Nieruchomością zarządza spółka BNP Paribas Real Estate Poland.

Translate »
Wyszukiwarka firmSklepy firmDodaj ogłoszeniePolub nas na Facebooku