Domoteka zaprasza na targi Warsaw Home. Będzie się działo!

Już niebawem, w dn. 3-6 października odbędzie się 4. edycja targów Warsaw Home, poświęconych wyposażeniu wnętrz. Jednym z wydarzeń towarzyszących targom jest archiDAY, czyli szkolenia, warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne dla architektów, projektantów wnętrz i nie tylko. Domoteka, jako główny partner tegorocznej edycji archiDAY, przygotowała dla odwiedzających wiele atrakcji.

Targi Warsaw Home to święto dla osób zawodowo związanych z branżą wnętrzarską oraz dla pasjonatów dobrego designu, którzy chcą funkcjonować w estetycznym otoczeniu, śledzić trendy i nowinki w świecie wnętrz. Jest to więc doskonałe miejsce dla producentów mebli, jak i galerii – takich jak Domoteka – aby zaprezentować swoją ofertę szerokiej grupie odbiorców.

Wiedza i wygoda w Strefie Domoteki

Jednym z wydarzeń towarzyszących targom jest archiDAY, w ramach którego odbywają się m.in. wykłady i panele dyskusyjne z udziałem profesjonalistów z branży. Przestrzeń przed sceną, na której będą występować eksperci, zostanie zaaranżowana sofami, fotelami, pufami, krzesłami i stołami z oferty sklepów znajdujących się w Domotece. Widzowie będą mogli w komfortowych warunkach oglądać wydarzenia na scenie, a przy okazji przetestować produkty i poznać bliżej ofertę różnych marek obecnych w Domotece.

W wirtualnej rzeczywistości

Dzięki nowoczesnej technologii, odwiedzający strefę przy archiDAY na targach Warsaw Home będą mogli, nie ruszając się z miejsca, znaleźć się wewnątrz Domoteki. Wystarczy, że założą specjalne gogle 3D, aby wybrać się na wirtualny spacer po Domotece i znajdujących się w niej sklepach. Zwiedzaniu towarzyszyć będą nagrane informacje na temat poszczególnych salonów i oferowanych przez nie produktów. Ponadto, korzystając ze specjalnego programu augmented reality i znajdującej się w nim bazy modeli 3D (dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej w smartfonie), każdy ze zwiedzających będzie mógł umieścić dany mebel w wybranym otoczeniu i zobaczyć efekt na ekranie telefonu. W bazie znajdziemy produkty wielu salonów obecnych w Domotece.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strefy archiDAY i skorzystania podczas Warsaw Home 2019 z atrakcji przygotowanych przez Domotekę. To doskonała okazja nie tylko do zapoznania się z ofertą salonów znajdujących się w Domotece, ale także do doświadczenia nowych możliwości w świecie wnętrz i designu. Domoteka stawia nie tylko na bardzo szeroką gamę oferowanych mebli, ale też na innowacyjność i nowoczesne technologie, które pozwalają poznać ten świat z innej, fascynującej strony.

Strefa Domoteki przy archiDAY, 3-6 października 2019, hala E, Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, Nadarzyn.

Translate »
Wyszukiwarka firmSklepy firmDodaj ogłoszeniePolub nas na Facebooku