Gdańsk i Lublin – nowe aranżacje biurowe w showroomach Nowego Stylu

Ostatnie lata to milowy krok w rozwoju portfolio Nowego Stylu. W ośmiu polskich miastach firma prezentuje swoje nowości oraz rozwiązania sprawdzone w tysiącach europejskich biur.
W ostatnich miesiącach Nowy Styl otworzył showroom w nowej lokalizacji w Gdańsku, a przestrzeń w Lublinie przeszła gruntowną metamorfozę. Zobaczcie jak prezentują się wnętrza wyposażone w produkty Nowego Stylu i marki Kusch+Co by Nowy Styl. 

Gdańsk

Showroom zlokalizowany w jednym z najpiękniejszych miast polskiego Pomorza, w nowoczesnym kompleksie Olivia Business Centre. Dzięki oryginalnej i użytecznej aranżacji, zwraca uwagę i podkreśla zalety biura strefowego. To miejsce, w którym zebrane są sposoby na to, by użytkownikom przestrzeni biurowej pracowało się jak najlepiej.

– Od kilku lat jesteśmy obecni w Gdańsku i wybór lokalizacji tego showroomu nie był przypadkowy. Inspirujemy architektów, doradzamy przedstawicielom pomorskich firm i międzynarodowych korporacji, które chętnie inwestują w północnej Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy być w centrum trójmiejskiego biznesu – mówi Robert Woźny, Manager regionu w Nowym Stylu.

Nowy showroom w Gdańsku jest idealnym miejscem do zapoznania z klientami, a także wszelkiego rodzaju spotkań formalnych, a także tych mniej oficjalnych. Został utrzymany w ciepłych barwach, a dębowe lamele wyznaczają poszczególne jego strefy. Inspiracją dla nich były drewniane lamperie z dekadenckich wnętrz okresu Młodej Polski. To zarazem wyrazisty element dekoracyjny, jak i funkcjonalny dodatek.

Znajduje się tutaj strefa spotkań, w której rolę główną odgrywają produkty marki Kusch+Co by Nowy Styl, open space, strefa kreatywna oraz chillout. Zaaranżowano także przestronną salę konferencyjną, której projekt subtelnie czerpie z założeń Bauhausu, jednak w bardziej eleganckim i minimalistycznym wydaniu.

Główną ideą wnętrz było nawiązanie do szkoły Bauhasu, jako ponadczasowego symbolu nowoczesnego podejścia do architektury. Naturalne skojarzenia dotyczące Trójmiasta to przemysł stoczniowy i pokłady bursztynu bałtyckiego. Tak kontrastowe zestawienie idealnie pasowało do słów Waltera Gropiusa: „Artysta jest natchnionym rzemieślnikiem” – komentuje Patrycja Szumilas, architekta w Nowym Stylu.

Nowy showroom Nowego Stylu znajduje się w kompleksie Olivia Business Centre przy ul. Grunwaldzkiej 472e, w budynku Prime A (I piętro). Zachęcamy do odwiedzin, aby przekonać się na własnej skórze, że proponowane rozwiązania spełniają swoje funkcje.

Dowiedz się więcej i umów się na wizytę w showroomie:

https://pl.nowystyl.com/pl/wiedza/inspiracje/153/showroom-nowego-stylu-w-gdansku/

Lublin

Showroom Nowego Stylu w Lublinie działa nieprzerwanie od początku 2019 roku. Obserwując wówczas dynamiczny rozwój rynku biurowego w regionie, firma zdecydowała o otwarciu przestrzeni pokazowej w CZ Office Park. Po niemal 3 latach przyszedł czas na zmianę aranżacji.

Wnętrza przeszły całkowitą metamorfozę, zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Zrezygnowaliśmy z mocnych żółci i pomarańczy, które dominowały w tym miejscu. Postanowiliśmy nieco uspokoić kolorystykę, wprowadzając stonowaną paletę barw, z dominującą szarością oraz bielą. Baza kolorystyczna została rozszerzona o akcenty oliwkowe i piaskowe, które w połączeniu z naturalnym drewnem dębowym, nadały wnętrzom przytulności i harmonii. Użyte kolory pozwoliły także wizualnie wydzielić w przestrzeni różne strefy aktywności – mówi Małgorzata Filipek, architektka w Nowym Stylu.

Jednak najważniejsza zmiana, która dokonała się w lubelskim showroomie, to zupełnie nowe aranżacje meblowe. Projekt powstał z myślą o prezentacji najnowszych rozwiązań dla przestrzeni pracy. Znalazły się tutaj nowości i wybrane produkty marek Nowy Styl oraz Kusch+Co by Nowy Styl.

Chcemy, by lubelski showroom był pełnym życia miejscem spotkań z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. To tutaj nasi partnerzy mogą poznać ofertę firmy, wybrać odpowiednie wykończenia, skorzystać z wiedzy ekspertów oraz zainspirować się prezentowanymi przez nas rozwiązaniami – mówi Przemysław Bojar, Manager Regionu w Nowym Stylu. –  Wnętrza showroomu są również miejscem pracy zespołu lubelskiego. Na co dzień sami testujemy rozwiązania, które oferujemy naszym klientom. Zapraszamy do odwiedzin – przyjdź i przekonaj się o tym, jaką wagę przykładamy do ergonomii i precyzji wykonania naszych mebli i krzeseł – dodaje.

W lubelskim showroomie nie mogło zabraknąć ekspozycji foteli Tilkka, globalnego produktu marki Nowy Styl o lubelskich korzeniach. Powstanie linii sof i foteli Tilkka to wynik współpracy specjalistów Nowego Stylu z duetem projektowym NEED STUDIO oraz lubelską Fundacją Rozwoju Designu LuCreate. Fotel projektu lubelskich designerów zyskuje popularność – Tilkka gości już w wielu biurach w całej Europie.

Showroom Nowego Stylu w Lublinie znajduje się w kompleksie CZ Office Park A przy ulicy Nałęczowskiej 14. Odwiedzający mogą osobiście przetestować wszystkie produkty oraz przekonać się o ich wygodzie i zaletach użytkowych.

Dowiedz się więcej i umów się na wizytę w showroomie:

https://pl.nowystyl.com/pl/wiedza/inspiracje/154/nowe-oblicze-lubelskiego-showroomu/

O FIRMIE

Nowy Styl (www.nowystyl.pl) europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 19 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 33 showroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju.

Nowy Styl wyposaża biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Na liście referencyjnej są m.in. takie firmy jak Toyota, DS Smith, Honeywell, Deloitte, ABB, instytucje kulturalne np. NOSPR w Katowicach, Opera w Monachium i stadiony w Katarze, Polsce i Francji.

Portfolio Nowego Stylu tworzą następujące marki: Nowy Styl, SOHOS by Nowy Styl, Kusch+Co, Sitag by Nowy Styl, Forum by Nowy Styl i Stylis Hotel Solutions. W 2019 roku firma rozpoczęła rebranding, którego celem było wzmocnienie dominującej, globalnie rozpoznawalnej marki – Nowy Styl.

Nowy Styl wytwarza produkty w zakładach wyposażonych w najnowocześniejsze technologie w Polsce, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Rosji, na Ukrainie i w Turcji. Produkty Nowego Stylu zdobywają prestiżowe nagrody m.in.: Red Dot Design Award, German Design Award, Iconic Awards, iF Design Award.

Odsłony: 9

Language versions »