Gdy bateria nie ma węża

Aranżowanie wnętrz to jedno z największych wyzwań, związanych ze stworzeniem wymarzonego, domowego azylu. Przykładamy bardzo dużą wagę do kolorystyki ścian i mebli oraz do materiałów, za pomocą których wykończymy podłogi. Z punktu widzenia kreowania przestrzeni łazienkowych, bardzo ważne jest także umiejętne dobranie dodatków, takich jak baterie sanitarne, które będą wpływały na pozytywny odbiór całej aranżacji. Marka Laveo oferuje więc dwa wyjątkowe modele baterii łazienkowych z ukrytym wężem, dzięki którym przestrzeń „domowego SPA” przywiedzie na myśl najmodniejsze wnętrza, o doskonałym designie i co równie istotne – praktyczne w użytkowaniu.

Design, klasa i minimalizm
Źle dobrane akcesoria mogą zepsuć ogólny wygląd wnętrza. Szczególnie w przypadku łazienek chcemy, aby były to miejsca idealne do relaksu i odprężenia po ciężkim dniu. Baterie wannowe spełniają bardzo ważną funkcję w kontekście wystroju przestrzeni. Muszą one harmonijnie komponować się z całością aranżacji – współpracować z wykorzystanymi materiałami wykończeniowymi, być akcentem wizualnym, świadczącym o dobrym guście ich właściciela. Dlatego najlepiej sprawdzą się, będące zawsze w modzie, chromowane powierzchnie, zestawione z wysublimowanym minimalizmem.

W ukryciu
KVADRATO i ALEA to dwa nowe modele trzyotworowych baterii wannowych marki Laveo, charakteryzujące się nowoczesnym designem oraz możliwością ukrycia w obrębie wanny węża doprowadzającego wodę do prysznica. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzymy spójną, niczym niezakłócaną kompozycję aranżacyjną. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu oraz niezwykle pomocne w zachowaniu czystości pomieszczenia. Dzięki niemu oszczędzamy także przestrzeń w obrębie wanny, gdzie w miejscu prysznicowego węża możemy umieścić niezbędne do kąpieli kosmetyki.

Laveo – bateria wannowa KVADRATO

Laveo – bateria wannowa ALEA

Możliwość ukrycia węża doprowadzającego wodę do baterii pozwala osiągnąć modny i wyrafinowany efekt wizualny. Ze względu na swoją uniwersalną, elegancką kolorystykę, baterie KVADRATO i ALEA będą doskonale współpracować zarówno z surowymi kamiennymi fakturami, ciepłymi drewnianymi akcentami, jak również z różnokolorowymi płytkami ceramicznymi, kafelkami lub farbą.

Dodatkowe informacje:

Laveo to polska marka produktów wyposażenia wnętrz stworzona z myślą o tych, którzy cenią sprawdzoną jakość i nowoczesny design. Powstała w 2009 roku. W asortymencie marki dostępne są: baterie łazienkowe, natryski, baterie zlewozmywakowe, zlewozmywaki granitowe, okapy. Producent oferuje także akcesoria łazienkowe i kuchenne.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.laveo.pl

WYSZUKIWARKA FIRMDODAJ OGŁOSZENIEPOLECANE FIRMYSKLEPY FIRM