Gondek Sp. z o.o. Akcesoria meblowe | Zaślepki meblowe

Zakład produkcyjny: 34-143 Lanckorona ul. 3 Maja 14-16,

tel. 33 876 35 25 tel. GSM 665 14 15 14 faks 33 876 35 27

e-mail: biuro@gondek.com.pl, gondek@gondek.com.pl

www.gondek.com.pl

www.wyrobyztworzyw.pl

Hurtownia fabryczna:

34-144 Izdebnik, ul. Wadowicka 8

tel. 33 876 32 98, tel. GSM 604 912 469, faks 33 876 32 28

e-mail: hurtownia@gondek.com.pl

www.facebook.com/WYROBYZTWORZYWFirma Gondek to prężnie działające od ponad 30 lat przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Nasza historia sięga 1989 roku, kiedy to na zlecenie spółki zaopatrującej kopalnie w całej Europie rozpoczęliśmy produkcję elementów hydraulicznych do maszyn i urządzeń górniczych.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata oraz zaangażowaniu w rozwój, dziś jesteśmy jednym z najbardziej dynamicznie działających przedsiębiorstw w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych metoda wtryskową.

Nieprzerwalnie od 2006 roku współpracujemy z firmą z Belgii dostarczając im wyroby najwyższej jakości, wykonane ze starannością oraz uwagą na szczegóły.

Eksportujemy nasze wyroby na rynek europejski, ale jesteśmy również wierni polskim przedsiębiorcom zaopatrując sklepy, hurtownie oraz przedsiębiorstwa w całej Polsce i na lokalnym rynku.

Specjalizujemy się w przerobie surowców takich jak LDPE, LLDPE, HDPE, PP, TPE, PMMA oraz PA i PS, bazując głównie na surowcu pierwotnym, co daje naszym odbiorcom gwarancję najwyższej jakości.

Na przestrzeni lat, zdobywając doświadczenie i zyskując coraz większe zaufanie stałych oraz nowych klientów rozwinęliśmy naszą działalność na takie branże, jak meblarstwo, budownictwo, motoryzacja, czy branża narzędziowa, stając się dostawcą ergonomicznych obudów dla jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów narzędzi ręcznych.

Posiadamy również najszerszą ofertę zaślepek, począwszy od zaślepek do mebli kończąc na osłonkach ogrodzeniowych, hydraulicznych oraz do opakowań.

Jako producent oferujemy korzystne ceny, szeroki wybór kolorów i modeli.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta oferujemy kompleksową obsługę od projektu, do gotowego produktu wraz z konfekcjonowaniem na własnej lini paczkującej oraz z transportem.

Obecnie w maszynowni posiadamy 20 wtryskarek do produkcji metodą wtryskową, z czego największą o mocy 500 ton zamknięcia oraz możliwości montażu formy o imponujących wymiarach 12600 mm.

Oferujemy możliwość realizacji projektów na zamówienie na drukarkach 3D od jednej do kilkuset sztuk.

Poszerzyliśmy również swoje usługi o czyszczenie powierzchni metodą laserową. Wykorzystując ją dotychczas na swoich formach dajemy gwarancję oczekiwanych efektów oraz prawidłowo wykonanej usługi.

To co nas wyróżnia wśród innych podobnych firm w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych to różnorodność usług, wykonawstwo i serwis form w konkurencyjnych cenach, kompleksowa obsługa od projektu po gotowy produkt, elastyczność w negocjacjach oraz niekwestionowana jakość produktu.

Obecnie zaopatrujemy następujące obszary przemysłu:

1. Meblarstwo: zaślepki na wkręty, zaślepki otworów, stopki zewnętrzne, wywietrzniki fi 35, fi 40, fi 50, przelotki do kabli fi 80 i fi 60, ślizgacz podwójny, ślizgacz z gwoździem i inne; kątowniki montażowe, narożniki ochronne, zawieszki do szafek, kliny, zaciski montażowe i pozostałe.

2. Przemysł narzędzi ręcznych: elementy wykończeniowe w postaci osłon do siekier, uchwyty do przecinaków, tulejek ochronnych do młotków i pozostałe.

3. Górnictwo, hydraulika siłowa: pierścienie oporowe, zaślepki hydrauliczne, zaślepki przeciwpyłowe, korki i kapturki zewnętrzne.

4. Budownictwo: zaślepki i podkładki dystansowe do stolarki okiennej i drzwi, podkładki do montażu płyt gipsowo-kartonowych, podkładki do montażu podłóg sportowych, haki dyblowe do montażu rur.

5. Opakowania: elementy drobne typu uchwyt karabińczyk, uchwyt do pudeł kartonowych, wieszaki do opakowań foliowych, zaślepki/ zatyczki do tub z uchwytem i bez uchwytu.

6. Obuwnictwo: prawidła do obuwia.

7. Motoryzacja: drobne elementy do tapicerki, haczyki do osłon serwisowych, uchwyty do wieszaków i inne.

8. Zaślepki – różnego rodzaju i zastosowania pokrywy zewnętrzne na rury i słupki, korki wewnętrzne do profili, zaślepki technologiczne do ślepych otworów, korki do butelek, zaślepki wewnętrzne ochronne na place zabaw i pozostałe.

Jesteśmy otwarci na współpracę w każdej branży. Jeśli szukasz partnera w biznesie z odpowiednim doświadczeniem oraz zapleczem, skontaktuj się z nami.