„Good to Seat You Again” – Nowy Styl na Międzynarodowych Targach Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie

Nowy Styl już po raz drugi zaprezentuje się na Sztokholmskich Targach Meblowych w dniach 4-8 lutego 2020 roku, tym razem na stoisku A21:20. W myśl sparafrazowanego powitania: „Dobrze Cię znowu widzieć” z przyjemnością wracamy do stolicy Szwecji, aby spotkać się i odsłonić gościom targów nasze kolejne oblicze.


Stockholm Furniture & Light Fair to jedno z najważniejszych wydarzeń branży meblowej w Szwecji i Europie. Już od 70 lat przyciąga ono dziesiątki tysięcy miłośników skandynawskiego designu, architektów, branżowych profesjonalistów oraz projektantów. Corocznie kilkuset wystawców prezentuje nowe i dopiero nadchodzące trendy, którymi warto się zainspirować.


Na atrakcyjnym oraz wymagającym rynku skandynawskim jesteśmy obecni już od wielu lat. Sukcesywnie zwiększamy w nim swoje udziały i poszerzamy portfolio produktowe dedykowane dla klientów ze Skandynawii. Na ich uwagę oraz zaufanie trzeba jednak cierpliwie pracować, dlatego po raz kolejny bierzemy udział w sztokholmskich targach, tym razem chcąc pokazać się z nieco innej strony – tłumaczy Bartosz Karasiński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Eksportowej w Nowym Stylu.


W aranżacji stoiska bardzo ważną rolę będą pełnić rozwiązania naszej marki Kusch+Co, cenionej w środowisku designu i architektury, które idealnie wpisują się w charakter i tematykę targów. Portfolio Kusch+Co, to odpowiedź na dynamiczne zmiany zachodzące w środowisku biurowym. Zestaw Creva Desk świetnie łączy przestrzeń do pracy oraz spotkań, charakteryzując się eleganckim i oryginalnym wyglądem. Stoły uzupełnia cała linia produktów Creva – od stołków Creva Stool przez ławki Creva Bench, po miękkie sofy Creva Soft Seating, które można łączyć w najróżniejszych konfiguracjach. Dla tych który cenią odważny design, Kusch+Co stworzył krzesło Lupino, a lubiący stabilność i lekkość zachwycą się krzesłem Arn. Blat stołu unoszący się wysoko nad ziemią? Tak właśnie prezentuje się i kojarzy 9500 High Table, stworzony do nieformalnych spotkań i konferencji.


Zaprezentujemy również nowe krzesło biurowe, w którym skupiliśmy się na ergonomii i czystych liniach. Zaprojektowane zostało z myślą o egalitarnym biurze, w którym każdy ma prawo do wygody i dbania o swoje zdrowie, bez względu na swoje cechy fizyczne czy pozycję w firmie. Krzesło najlepiej pasuje do biurka eModel, gdzie nacisk został położony tylko na absolutnie niezbędne rozwiązania i czysty funkcjonalizm.

Wszystkie produkty wytwarzane są w zakładach Nowego Stylu, w oparciu o własne komponenty i wiele naturalnych materiałów. W tym roku chcielibyśmy również zaprosić na krótką podróż po Zakładzie Przetwórstwa Drewna w Rzepedzi, który zajmuje szczególne miejsce wśród wszystkich naszych fabryk. Będzie to wyjątkowa okazja, żeby poznać historię pewnego pniaka, od którego zazwyczaj zaczyna się proces produkcyjny – mówi Agata Zawiślak, Sales Manager w Nowym Stylu.
Stoisko ma powierzchnię ponad 90 mkw. i, chociaż pozornie występuje w tym stwierdzeniu wewnętrzna sprzeczność, przygotowane zostało z myślą o pokazaniu bogactwa kreacji minimalizmu. Motywami przewodnimi stały się: obłe kształty i stylistyka lat 70’/80’, aksamitne tapicerki i kolorystyka inspirowana trendami Skandynawii. Wszystko to zestawiono z surowymi wnętrzami, w których dominują elementy szarości betonu i stalowych konstrukcji. W biurze chcemy się poczuć swobodnie – zupełnie tak, jak w domu. Ten ciągle wzmacniający się trend podkreślony został aranżacją stoiska.

Targi w Sztokholmie potrwają do soboty 8 lutego. Serdecznie zapraszamy na stoisko A21:20.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej przygotowanej z myślą o targach, na której znaleźć można m.in. więcej informacji o prezentowanych w stolicy Szwecji produktach oraz o inspirującym procesie ich produkcji: Nowy Styl na targach w Sztokholmie.
***

O Nowym Stylu
Nowy Styl to europejski lider w zakresie rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz, w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności i organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest „szyta na miarę”.
Elastyczne podejście do klienta, innowacyjność i otwarta na zmiany kultura organizacyjna doprowadziła Nowy Styl na pozycję jednej z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w swojej branży w Europie, z przychodami ze sprzedaży ponad 380 mln euro rocznie.
Firma posiada własną międzynarodową sieć dystrybucyjną, obejmującą lokalne struktury sprzedaży na całym świecie (na wszystkich najważniejszych rynkach europejskich, a także na Bliskim Wschodzie). Zatrudniając lokalnych menadżerów i pracowników, maksymalnie skutecznie dociera do Klientów, dopasowując ofertę i zapewniając profesjonalny serwis.
Nowy Styl codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Aby sprostać gustom i potrzebom klientów na całym świecie, w portfolio firmy znajdują się marki produktowe: Nowy Styl, Kusch+Co, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, Sitag, Forum Seating i Stylis. Rozwiązania meblowe oraz wiedzę o organizacji nowoczesnych biur firma prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie, gdzie spotyka się z klientami, szkoli i inspiruje. Dodatkowo posiada 31 showroomów zlokalizowanych m.in. w Londynie, Paryżu, Düsseldorfie, Monachium, Warszawie, Pradze, Wiedniu i Dubaju.

Translate »