HOMAG Polska Sp. z o.o.

Siedziba firmy:

63-000 Środa Wielkopolska ul. Prądzyńskiego 24,

tel. +48 61 647 45 00, e-mail:info-polska@homag.com

 Oddział WADOWICE

ul. Putka 9, 34-100 Wadowice tel. +48 696 451 825

www.homag.com/plO firmie

Jesteś po właściwej stronie!

Grupa HOMAG jest światowym liderem i dostawcą zintegrowanych rozwiązań technologicznych 
w dziedzinie obróbki drewna zarówno dla małych i średnich zakładów produkcyjnych, jak i również tych produkujących na skalę światową.
Już od 60 lat tworzymy historię branży drzewnej i meblarskiej wprowadzając szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym prężnie i globalnie działamy na całym świecie. 
Wyróżnia nas wysoka jakość produktów i usług oraz to, że potrzeby i wymagania naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu. 
Jako międzynarodowy koncern pragniemy nieustannie się rozwijać i każdego dnia towarzyszyć naszym klientom i partnerom w ich drodze do sukcesu. Wzajemny szacunek i partnerstwo to klucz 
do sukcesu. 
Od pojedynczych maszyn po kompleksowe linie produkcyjne – bogaty pakiet produktów i usług dostosujemy do każdego rodzaju produkcji. W ten sposób dzięki naszym produktom powstają najwyższej jakości meble, domy drewniane, okna, drzwi, schody i podłogi.
Posiadając prawie 30% udziału w rynku światowym w produkcji maszyn do obróbki drewna, a także ponad 1.000 patentów potwierdzających innowacyjność naszych produktów, jesteśmy liderem 
w naszej branży. Nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu bez wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, która liczy ponad 6 000 pracowników na całym świecie.