Interprint zaprasza na Łódź Design Festival

Interprint, globalna drukarnia papierów dekoracyjnych, której polski oddział znajduje się w Ozorkowie, po raz dwunasty wspiera Łódź Design Festival jako oficjalny sponsor. Podczas tegorocznej edycji Interprint zaprasza na spotkania i warsztaty nawiązujące do mindfulness – tegorocznej filozofii marki oraz hasła festiwalu „Dobre życie”.

 

Firma Interprint wielokrotnie uczestniczyła w Łódź Design Festival, prezentując swoje dekory, używane do produkcji mebli i paneli podłogowych przez wielu polskich producentów.  W tym roku, zamiast tradycyjnego stoiska, Interprint zaprasza do strefy relaksu „Więcej we wnętrzu”, urządzonej wygodnymi sofami marki Iker, stolikami zrobionymi z wykorzystaniem dekorów Interprint z kolekcji *TSFNASP.  W tym przyjemnym otoczeniu każdy uczestnik ŁDF będzie mógł odpocząć lub wziąć udział w spotkaniach i warsztatach.

 

O trendach, wzornictwie i filozofii

 

Drugiego dnia festiwalu, w sobotę 18 maja o godz. 15. W strefie relaksu Interprint odbędzie się spotkanie z Bartłomiejem Pawlakiem i Łukaszem Stawarskim z nagrodzonego tegorocznym wyróżnieniem must have! duetu projektowego Pawlak & Stawarski.  Wprowadzeniem do rozmowy z projektantami będzie przegląd trendów w designie, przygotowany przez Annę Grużewską, redaktor naczelną magazynu „Czas na Wnętrze”, jurorkę plebiscytu must have! .

Kolejnym wydarzeniem odwołującym się do tematu tegorocznej edycji festiwalu 
są warsztaty mindfulness, które poprowadzi Katarzyna Jaguszewska-Nadrasik – założycielka jednej z pierwszych szkół yogi w Łodzi, ertyfikowana nauczycielka Mindfulness Based Stress Reduction.

Filozofia mindfulness pokazuje, że warto zatrzymać się na chwilę wśród otaczającego nas pędu i docenić to, co daje nam teraźniejszość. Podczas warsztatu Katarzyna Jaguszewska-Nadrasik przedstawi uczestnikom teorie techniki mindfulness, a następnie poprowadzi przez krótką medytację. Spotkanie odbędzie się 20 maja w godz. 11:00-13:00

 

Zadbaj o siebie!

 

24 maja Interpirnt udostępni swoją strefę relaksu Instytutowi Dobrego Życia i magazynowi Wysokie Obcasy, które zapraszają na warsztaty pod hasłem „Zadbaj o siebie!”. Poprowadzi Aga Kozak – dziennikarka Wysokich Obcasów, dyrektorka programowa Instytutu Dobrego Życia, coacherka, trenerka i nauczycielka medytacji.

W czasie warsztatów wspólnie sprawdzimy dlaczego i jak warto zadbać o siebie, sprawdzimy ile na to potrzeba czasu i jakie korzyści może przynieść nam (i całemu światu) zadbanie o siebie, rozumiane nie tylko jako manikiur czy nowa fryzura, ale jako naładowanie energetycznych baterii za pomocą małych, łatwych, codziennych kroków.

www.interprint.com

Translate »