Jedynka: salon w odcieniach słodkiego brązu

Ciepły kubek ulubionej kawy czy herbaty potrafi wprowadzić w stan relaksu i odprężenia, przypominając o miłych chwilach spędzonych w gronie najbliższych. Przyjemne odczucia możemy czerpać również z własnego otoczenia, jeśli we wnętrzu zdecydujemy się na paletę barw kojarzącą się z aromatycznymi napojami. W aranżacjach ze słodkimi brązami marki Jedynka dobrze odnajdą się nie tylko wielbiciele płynnych pyszności.

Czy jest coś lepszego niż mała czarna w domowym zaciszu? Głęboki kolor Filiżanka kawy z palety Jedynka Deco & Protect Zmywalna w nieprzymuszony sposób wprowadzi do naszego salonu nutę elegancji i wyrafinowania. By uniknąć optycznego przytłoczenia, możemy pomalować tym odcieniem tylko jedną ze ścian w centralnej części pomieszczenia, przełamując resztę przestrzeni jasną barwą, jak np. Szare wytchnienie. Ten prosty trik uwydatni również intensywność wybranego przez nas brązu. Oliwkowa sofa i wygodne żółto-zielone poduszki świetnie uzupełnią wystrój, nadając mu lekki i orzeźwiający akcent.

Delikatny odcień Słodkie kakao jest propozycją dla osób, które najlepiej czują się w pokojach utrzymanych w jasnych tonacjach. Ten kremowy brąz najlepiej będzie prezentować się we wnętrzach z dużą ilością światła dziennego. Aby jeszcze bardziej podkreślić świetlistość aranżacji, warto postawić na  podłogę z połyskiem i jasne zasłony. Kolorystyczny kontrapunkt w postaci szafirowego dywanu będzie stylowym dopełnieniem stylizacji.

Jeśli lubimy eksperymenty, możemy pójść o krok dalej i z pomocą wybranego brązu wykreować designerskie wzory na ścianach. Neutralny odcień Śmietankowa słodycz będzie idealnym tłem dla geometrycznego desenia w ciepłym kolorze Karmelowe zauroczenie. W takim pomieszczeniu możemy puścić wodze fantazji i wyeksponować przykuwające oko żółte dodatki lub meble wykonane z jasnego drewna.

Więcej ciekawych pomysłów na stylowe aranżacje z Jedynką można znaleźć na stronie:  www.farbyjedynka.pl.

***

Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.

Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do Tikkurila Polska SA. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.