JYSK otworzył 250 sklep w Polsce

Duńska sieć JYSK osiągnęła ważny etap w rozwoju liczby sklepów stacjonarnych w Polsce. Firma otworzyła 25 sierpnia br., 250 sklep na polskim rynku. Uroczyste otwarcie odbyło się w Białymstoku, a uczestniczył w nim gość honorowy: Ole Toft, Ambasador Królestwa Danii w Polsce oraz dyrekcja JYSK Polska.

JYSK rozwija się dynamicznie w Polsce już od ponad 20 lat, w tym czasie zyskał wielu zadowolonych klientów, którzy wracają do sklepów z kolejnymi potrzebami oraz wciąż pozyskuje nowych. Polacy polubili skandynawską jakość i wzornictwo w produktach do wyposażania swoich domów.

Wierzymy w przyszłość sklepów stacjonarnych, chcemy być bliżej klientów, inspirować ich i dawać możliwość bezpośredniego poznawania naszych produktów, dlatego będziemy rozwijać się dalej i otwierać kolejne sklepy w Polsce. Docelowo widzimy miejsce na 500 naszych sklepów na polskim rynku – mówi Piotr Padalak, Dyrektor Generalny JYSK Polska – Jestem dumny z naszych pracowników, bo to wspólny wysiłek i zaangażowanie pozwoliły dotrzeć do liczby 250 sklepów. Dziękuje im za codzienną energię i profesjonalizm – dodaje.

Podczas uroczystego otwarcia sklepu w Białymstoku gościem honorowym był Ole Toft, Ambasador Królestwa Danii w Polsce. Wspólnie z dyrekcją JYSK oraz kierowniczką sklepu przecięli symboliczną wstęgę i zaprosili oczekujących przed sklepem klientów na zakupy.

Cieszy mnie, że sieć handlowa z duńskimi korzeniami zyskała tak duże uznanie wśród polskich klientów. JYSK odgrywa ważną rolę na polskim rynku, a teraz z 250 sklepami będzie ona jeszcze większa w odniesieniu do wpływu na gospodarkę, czy rynek pracy. Ogromna gratulacje dla firmy i wszystkich jej pracowników. Polscy konsumenci doceniają skandynawską jakość, funkcjonalność. Dlatego jestem przekonany, że serdecznie powitają kolejne, nowe sklepy JYSK bliżej swoich domów – mówi Ole Toft, Ambasador Królestwa Danii w Polsce.

Z okazji przekroczenia ważnego etapu rozwoju w liczbie sklepów stacjonarnych sieć przygotowała lokalną kampanię cenową dla mieszkańców Białegostoku oraz ogólnopolską kampanię promocyjną, która będzie miała miejsce we wrześniu, we wszystkich sklepach w Polsce.