JYSK Polska z nową dyrektor HR

Od 1 czerwca bieżącego roku, Daria Lorenc objęła funkcję dyrektor HR w JYSK Polska. Wcześniej Daria związana była z Jeronimo Martins Polska, właścicielem sieci Biedronka.

Daria Lorenc posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu różnymi obszarami HR, w tym operacyjne wspieranie menedżerów, tworzenie i zarządzanie strategicznymi procesami centralnymi, przewodniczenie projektom HR-owym. Daria jest ekspertką w zarządzaniu zmianą, angażowaniu zespołów w cross funkcyjne przedsięwzięcia i wdrażanie nowych rozwiązań HR-owych w organizacji. W poprzednim miejscu pracy, między innymi, wdrożyła platformę edukacyjną dla 80 000 pracowników, wspierała managerów w projektowaniu efektywnych ścieżek rozwoju dla ich zespołów poprzez dobieranie odpowiednich metod szkoleniowych.

JYSK ujął mnie tym, że jest to miejsce pracy, w którym codziennie kierujemy się wartościami, które budują silną, zintegrowaną i wspierającą się społeczność. Pozwala to pokonywać wyzwania rynku i budować trwałe relacje w organizacji. Ponadto, oferta produktowa w JYSK to połączenie niesamowicie dobrej jakości z konkurencyjną ceną, co przyciągnęło mnie również jako klienta JYSK – mówi Daria.

 

Daria Lorenc, dyrektor HR JYSK Polska