Klejnot wśród opraw – żyrandol Corona od Cleoni

Odsłony: 1

Niegdyś kojarzone były jedynie z pałacowymi wnętrzami, pełnymi przepychu – żyrandole, bo o nich mowa, powracają dziś do łask, a w nowoczesnej odsłonie zachwycają elegancją i nietuzinkowym designem. 

Cleoni Corona to stylowa lampa wisząca, stworzona na wzór klasycznego żyrandola. Oprawa składa się z okręgu o średnicy 1 metra, na którym, za pomocą ozdobnych haczyków, zawieszono 10 okrągłych kloszy – każdy o średnicy 200 mm. Dzięki nim światło rozprzestrzenia się równomiernie wokół lampy, a każde wnętrze zostaje bardzo dobrze i równomiernie doświetlone. 

Corona to oprawa o klasycznej formie i nowoczesnym designie, która będzie ozdobą zarówno wnętrz mieszkalnych, jak i pomieszczeń restauracyjnych czy hotelowych. Umieszczona w centralnym punkcie skupi na sobie wzrok i stanie się niekwestionowaną dekoracją pomieszczenia. Lampa Cleoni to zatem idealna propozycja dla wszystkich osób, które poszukują wyjątkowych i modnych dodatków aranżacyjnych. 

Oprawa oświetleniowa Corona wykonana została z wysokiej jakości stali, dostępnej w 8 standardowych kolorach, o matowym wykończeniu matowym. Na szczególną uwagę zasługują modne ostatnio warianty w metalizujących odcieniach złota, srebra oraz miedzi.  

Lampa wisząca Corona – od ok. 5100 zł (brutto)

Gwarancja: 2 lata

Cleoni to polska firma, która od 1998 roku tworzy najwyższej jakości oprawy oświetleniowe. Produkty z logo marki wyróżnia wyjątkowa estetyka, która zyskała uznanie architektów wnętrz i klientów na całym świecie. Przedsiębiorstwo stale rozwija swoją sieć sprzedaży, a rynki zbytu obejmują dziś m.in. Niemcy oraz Wielką Brytanię. Oświetlenie tworzone przez Cleoni ozdabia wnętrza mieszkań, jak i lokali usługowych. W portfolio marki można więc znaleźć zarówno dekoracyjne oprawy o wyrafinowanym wzornictwie, jak i oświetlenie techniczne. Wielokrotnie nagradzane produkty Cleoni łączą w sobie elegancję oraz ponadczasowy charakter z nowoczesnością i funkcjonalnością. Marka wyznacza trendy w branży i nie boi się niekonwencjonalnych rozwiązań, a do pracy nad swoimi kolekcjami regularnie zaprasza wybitnych polskich projektantów, a także młodych i utalentowanych twórców, którzy dopiero zaczynają swoją drogę zawodową. 

Więcej informacji o firmie Cleoni na www.cleoni.pl

Language versions »