Kolekcja mebli łazienkowych Sonet marki Devo projektu Grynasz Studio nagrodzona statuetką must have 2022

Nagrody must have 2022 rozdane! Podczas uroczystej gali, w trakcie trwającego święta designu  – Łódź Design Festival, prestiżowe wyróżnienia powędrowały do rąk zwycięzców.

Wśród nich znalazła się marka Devo, która otrzymała statuetkę za kolekcję mebli łazienkowych Sonet  zaprojektowaną przez Grynasz Studio.

Organizowany od 2011 roku przez Łódź Design Festival, plebiscyt must have na stałe wszedł do kalendarza znaczących wydarzeń w polskim designie. Wyróżniający najlepsze wdrożenia pochodzące od polskich projektantów i producentów, powstał, by upowszechniać rodzimy design. Must have to najbardziej rozpoznawalny i niezależny znak jakości, którym corocznie wyróżniane są najlepsze polskie produkty. W tym roku padła rekordowa liczba zgłoszeń i jury miało nie lada wyzwanie, by wybrać te najlepsze. Rada Ekspertów spośród 425 zgłoszeń wyróżniła 76 produktów znakiem jakości must have.

Znak jakości 2022

W pierwszy weekend trwającego festiwalu designu w Łodzi rozdane zostały statuetki must have 2022. Wśród nagrodzonych znalazła się kolekcja mebli łazienkowych Sonet marki Devo zaprojektowana przez Grynasz Studio. Elegancka gala uświetniła doniosłą chwilę i prestiż wydarzenia.

– Jesteśmy ogromnie dumni i szczęśliwi! To już trzecie z rzędu prestiżowe wyróżnienie must have przyznane naszym kolekcjom mebli. Jest to dla nas dowód, że cały czas trzymamy się wysoko postawionej poprzeczki, spełniając oczekiwania jury konkursu, co do jakości i wzornictwa naszych mebli. Warto podkreślić, że laureat must have, nasza kolekcja mebli łazienkowych Oval zdobyła światową nagrodę w dziedzinie wzornictwa Red Dot 2020. Tym samym daje to nam pewność, że oferujemy naszym klientom najlepsze na polskim i światowym rynku produkty oraz mobilizuje nas do dalszych działań. Z wielkim przekonaniem i nadzieją na wygraną rezerwujemy sobie miejsce na podium w przyszłej i kolejnych edycjach konkursu must have.  – mówi Mariusz Chrostowski, Dyrektor Zarządzający w firmie Devo.

Kolekcja mebli łazienkowych Sonet 

Kolekcja mebli do łazienki Sonet marki Devo zaprojektowana przez Grynasz Studio w swej stylistyce opiera się na miękkich liniach, zaokrągleniach i harmonijnych proporcjach. Stonowana kolorystyka oraz detale wykonane z olejowanego, litego drewna dębowego to inspiracje pochodzące prosto z natury.

Wysokiej jakości zastosowane materiały i wykończenia oraz ilość i scenariusz użytkowy brył, pozwala klientowi na stworzenie przestrzeni zarówno funkcjonalnej, jak i atrakcyjnej estetycznie. Dzięki niej nawet mała łazienka może mieć wyrazowość „domowego spa”, wzbogacona funkcjonalnymi dodatkami i elementami budującymi nastrój.

Grynasz Studio

Sonet to jedna z 10 kolekcji mebli łazienkowych zaprojektowanych dla Devo przez Grynasz 

Studio. Założona przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza pracownia projektowa od lat współpracuje z marką, mając na koncie wiele wspólnych sukcesów. Spod kreski tego znanego i cenionego w kraju i za granicą studia projektowego wyszły także docenione na międzynarodowej arenie kolekcje Devo – Mood i Oval. Obie zdobyły też wyróżniania must have.

Grynasz Studio to multidyscyplinarny zespół projektantów, wielokrotnie nagradzany we wzorniczych konkursach. Eksperymentuje z nowymi materiałami i technologiami, chętnie sięga do polskiego rzemiosła i tradycji. Ma na swoim koncie liczne realizacje produktowe i wystawiennicze dla polskich i zagranicznych firm oraz instytucji. Swoje autorskie projekty wystawiał w kraju i za granicą m.in. na Expo Milano, Triennale International Exhibition Milan, Arena Design Poznań, Tokyo Design Week, czy Expo Dubai. 

Dodatkowe informacje www.devo.pl

O Devo

Firma Devo, założona przez Jerzego Karwackiego, to wiodący polski producent mebli łazienkowych działający od 1990 roku. Systematycznie rozwijając i podnosząc poziom swoich produktów Devo dołączyło do grona światowych marek proponując nowe kierunki rozwoju wzornictwa mebli łazienkowych. Przekraczając kolejne granice w dążeniu do stworzenia oferty z nowoczesnymi i niebanalnymi kolekcjami, Devo przyjęło za cel spełnienie potrzeb i oczekiwań klientów o najbardziej wyszukanych gustach.

Odsłony: 63

Language versions »