Kolor bez ograniczeń z nową Satin Paint od Annie Sloan

Do rodziny wyjątkowych produktów do malowania i dekoracji, z kultową Chalk Paint™ na czele, stworzonych przez legendę farb Annie Sloan dołączyła nowa, przełomowa Satin Paint. To farba na bazie wody przeznaczona do drewna i metalu.

 Annie Sloan, artystka i ekspertka od kolorów, wprowadza na rynek nowość: kolekcję satynowych farb na bazie wody. Satin Paint łączy najwyższej jakości pigmenty, wiodącą w branży wiedzę i cały świat historii sztuki w każdej puszce. Paleta 14 odcieni farb satynowych została zaprojektowana do użytku z istniejącymi kolekcjami Chalk Paint™ i Wall Paint, aby uzyskać kompleksowy wygląd w stylu Annie Sloan. 

Satin Paint, zaprojektowana do malowania i ochrony elementów z drewna oraz metalu, jest idealnym wyborem do najbardziej narażonych na uszkodzenia oraz intensywnie użytkowanych miejsc w domu. Od szafek kuchennych po klatki schodowe, poręcze, listwy przypodłogowe, drzwi, ościeżnice i parapety – wyjaśnia Annie. Entuzjaści domowych metamorfoz, dla których szczególnie ważny jest szybki, a przy tym atrakcyjny efekt docenią jednoetapowy proces malowania. Wyjątkową cechą farby satynowej jest możliwość uzyskania ochronno-dekoracyjnych, kolorowych powierzchni bez konieczności woskowania lub lakierowania. Trwała, zmywalna i dobrze rozprowadzająca się farba Satin Paint wyrównuje się podczas wysychania, a pociągnięcia pędzla znikają, tworząc gładkie, jedwabiste wykończenie. 

W realizacji wykorzystano: 

● Satin Paint w kolorze Canvas (stolarka)

● Wall Paint w kolorze Tyrian Plum (ściany)

● Chalk Paint™ w kolorach: Burgundy (konsola), Old White (deski podłogowe), Oxford Navy i Old Violet (wzór szachownicy)

***

Więcej informacji na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/

Biuro Prasowe Annie Sloan w Polsce:

Justyna Siejka: justyna@hshpr.pl, 506 437 369

Anna Usakiewicz: ania@hshpr.pl, 692 948 822