Kolorowy upcycling we wnętrzu

 Chcąc dokonać istotnej zmiany w aranżacji wnętrza, często nie trzeba przeprowadzać wielkiego remontu. Wystarczająca może okazać się zmiana kolorystyczna jakiegoś elementu wyposażenia, która jednak będzie na tyle ciekawa, że wpłynie na całość wystroju. Beckers podpowiada, jak można wprowadzić kolorowy powiew świeżości do wnętrza w duchu ‘no waste’. 

 Niemodna komoda może stać się głównym punktem dekoracyjnym naszego salonu, jeśli poddamy ją metamorfozie z wykorzystaniem niezwykłego odcienia Nile emalii Beckers Designer Universal. W zestawieniu z artystycznymi ozdobami czy gadżetami w stylu retro wykreuje oryginalną aranżację, która będzie budować wyróżniający charakter wnętrza.

 Nutę koloru i finezji w stonowanym salonie można wprowadzić przemalowując stolik kawowy na nietuzinkowy kolor Aqua. Będzie on nie tylko przykuwać wzrok, ale też wprowadzi optymistyczny nastrój nawiązujący do błogiego błękitu letniego akwenu. Użycie emalii Beckers Designer Universal pozwoli przeprowadzić te prace przy niewielkim wysiłku, uzyskując piękny efekt zarówno na powierzchniach drewnianych, jak i metalowych. Będzie to jednocześnie rozwiązanie bezpieczne zarówno dla alergików, jaki i małych dzieci.

Mieszkanie w starej kamienicy ma swoją duszę i często stare stylowe drewniane drzwi czy żeliwny kaloryfer budują atmosferę wnętrza. Nie tego zaburzając nostalgicznego klimatu, można nadać im nowe życie malując je emalią Beckers Designer Universal w odcieniach Light Grey i Stone. W zestawieniu ze ścianami pomalowanymi farbami Beckers Designer Collection w kolorze Echo retro elementy stworzą urzekający monochromatyczny duet.  

Więcej tętniących życiem aranżacji znajduje się na stronie www.beckers.pl/inspiracje.

***

Beckers to międzynarodowa marka oferująca wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb i emalii Beckers Designer. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą najwyższą jakość z bezpieczeństwem stosowania i dbałością o środowisko. Wyróżnia je rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. 

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, na polskim rynku pojawiła się w 1993 roku. Obecnie jest częścią koncernu PPG. 

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.

Language versions »