Kuchnia idealna – jak dopasować sprzęt AGD do twojego stylu

Trendy w aranżacji kuchni zmieniają się co roku. Czasem inspirują nas do wielkich zmian, a czasem  pokazują jak za pomocą kilku małych detali uzyskać nowy zaskakujący efekt. Mnogość dostępnych na rynku mebli, sprzętów czy akcesoriów daje nieograniczone możliwości skomponowania praktycznie każdego wystroju. Najważniejsze jednak, aby twoja kuchnia współgrała z tobą. W końcu to ty jesteś tu szefem, a dobra kuchnia to dobre życie.  

Kuchenne rewolucje

Rola kuchni jako przestrzeni w mieszkaniu uległa swego rodzaju przeobrażeniu w ciągu kilku ostatnich lat. To już nie jest pomieszczenie dedykowane tylko do przygotowywania posiłków. Teraz to miejsce gdzie z przyjemnością raczymy się poranną kawą, siadamy by pogadać z przyjaciółką, która wpadła z niespodziewaną wizytą czy nawet podejmujemy gości. To świat zapachów, wspomnień z dzieciństwa, ciepła i miłości.  Coraz częściej by powiększyć jej metraż łączymy ją z salonem tworząc miejsce spotkań rodzinnych i towarzyskich. Dlatego ze szczególną dbałością podchodzimy do jej aranżacji.

Prosta, klasyczna, a może retro

Jaka jest ta idealna kuchnia? Odpowiedź jest prosta. Twoja. Dopasowana do ciebie, twoich potrzeb, ilości czasu jaki w niej spędzasz, stylu jaki gra ci w duszy. Fani prostoty stawiają  na funkcjonalność i bezpieczeństwo, a od sprzętu oczekują szybkości, łatwej intuicyjnej obsługi i przystępnej ceny. Linia Gorenje Simplicity to coś dla nich. Elegancka i prosta. W tym stylu zaprojektowana została płyta indukcyjna Gorenje IT643SYW z funkcją BridgeZone idealna do jednoczesnego przygotowywania większych porcji potraw, dzięki możliwości połączenia dwóch oddzielnych stref gotowania w jedną. 

Wielbiciele klasyki nie stronią od bogatego wzornictwa, ozdobnych uchwytów, ciepłych barw. Cenią tradycyjne wartości, stawiają na jakość, nie ilość. Z myślą o nich powstała Linia Gorenje Classico, a wraz z nią piekarnik Gorenje BO7732CLI z ozdobnym elektronicznym programatorem czasowym z wyświetlaczem analogowym. 

Miłośnicy retro to zwolennicy nowoczesnej technologii w nostalgicznej oprawie. Lubią kolory w odcieniach oliwkowych, beżowych, miedzianych. Cenią sobie kreatywność i nieoczywiste połączenia. Im do gustu przypadnie Linia Gorenje Retro z lodówko-zamrażarką Gorenje ONRK193C-L wyposażoną w system NoFrost Plus jednym z najlepszych systemów chłodzenia na rynku. W zamrażarce zapobiega zalodzeniu i zaszronieniu, oraz gwarantuje niskie zużycie energii. W chłodziarce zapewnia mikroklimat idealny do przechowywania świeżej żywności.

Wystrój kuchni często jest odzwierciedleniem naszego gustu, zasad, charakteru. Powinniśmy czuć się w niej dobrze i mieć możliwość urządzenia jej „po naszemu”. Nowe trendy i aranżacje często są dla nas ogromną inspiracją, a współczesne rozwiązania technologiczne w sprzętach AGD potrafią doskonale dopasować się nie tylko do naszych potrzeb, ale i stylu w jakim czujemy się najlepiej.   

  

  Więcej informacji na: https://pl.gorenje.com/