Lampka do zadań specjalnych! Przedstawiamy Activejet ORBI

Lampka LED AJE-ORBI to dotykowa lampka biurkowa LED z funkcją ładowania bezprzewodowego i z głośnikiem bluetooth zamknięta w eleganckiej obudowie.
Wbudowany głośnik bluetooth z ładowarką bezprzewodową do smartfona czyni ją świetnym rozwiązaniem dla posiadaczy smartfonów w każdym wieku. W zestawie dołączony jest adapter do ładowania bezprzewodowego, który pozwoli na korzystanie z ładowarki nawet w przypadku telefonów bez wbudowanej funkcji ładowania bezprzewodowego.
Z przodu lampki znajduje się panel sterowania, który zapewnia wygodne zarządzanie odtwarzaną muzyką: głośność i play/pause.
Zintegrowane energooszczędne oświetlenie LED zapewnia długą pracę oraz oszczędność na zużyciu energii elektrycznej. Co więcej, lampka oferuje regulację stopnia intensywności świecenia, dzięki czemu idealnie wpasuje się w każdy Twój nastrój.

 

Informacje produktowe:

Lampka dostępna jest w sklepie Sferis.pl, kosztuje ok. 269 PLN.

Rodzaj zasilania
Sieciowe
Napięcie zasilania / zasilacza
230 V
Rodzaj wtyczki sieciowej
Typ C
Rodzaj gwintu
Zintegrowane źródło LED
Rodzaj oświetlenia
LED
Typ
Lampa biurkowa
Kolor światła
Biały ciepły
Pobór mocy (włączony)
18 W
Certyfikaty i klasy szczelności
IP20
Liczba diod
60
Moc strumienia światła
250 lm
Czas świecenia
30000 h
Temperatura koloru
3000 K
Kolor główny
Biały
Długość kabla
1,5 m
Szerokość
224 mm
Wysokość
227 mm
Głębokość
20 mm

Więcej informacji:
Dominika Dworak
Communication Lab
e-mail: dominika@commulab.pl
tel.: 501 553 073

***

Grupa Kapitałowa ACTION S.A., do której należy marka Activejet, to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. W skład Grupy Kapitałowej ACTION wchodzą m.in. ACTION Europe (spółka działająca na niemieckim rynku), Centrum Edukacyjne ACTION i Actionmed (dystrybucja najnowocześniejszych rozwiązań, technologii i usługi w obszarze ochrony zdrowia). ACTION jest właścicielem sklepów sieci Specjaliści RTV/AGD i projektów e-commerce: sferis.pl, gram.pl. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, serwery), Activejet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).
Więcej informacji na: www.action.pl

Translate »
Wyszukiwarka firmSklepy firmDodaj ogłoszeniePolub nas na Facebooku