Marka Laveo zaprasza do Studia Dobrych Rozwiązań w Łodzi

W przyszłą środę, 11 września, w łódzkim Bionanoparku odbędzie się kolejna edycja Studia Dobrych Rozwiązań – cyklu inspirujących spotkań dla architektów i projektantów wnętrz. Jednym z partnerów wydarzenia została marka Laveo, polski producent zlewozmywaków i armatury sanitarnej. Goście będą mieli okazję wysłuchać przygotowanej specjalnie na tą okazję prezentacji oraz zapoznać się z najnowszymi trendami w aranżowaniu przestrzeni kuchennych.

Podczas spotkań z cyklu „Studia Dobrych Rozwiązań” architekci i projektanci wnętrz mają okazję poznać nowatorskie rozwiązania z zakresu kreowania funkcjonalnych i modnych aranżacji wnętrz. Spotkania z ekspertami mają za zadanie przekazać wiedzę z zakresu wykorzystania określonych produktów, a także sposobów ich instalacji oraz zastosowania. Już 11 września „Studio Dobrych Rozwiązań” zawita do Łodzi. Partnerem tego wydarzenia została łódzka marka Laveo, która serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu. Wciąż jeszcze można zarejestrować się na stronie wydarzenia: https://konferencje.ptwp.pl/pl/konferencja,304

Studio Dobrych Rozwiązań jest niezwykle cenionym wydarzeniem w kalendarzu architektów, projektantów wnętrz oraz dziennikarzy zajmujących się tematyką designu i szeroko rozumianego wystroju wnętrz. Spotkania pozwalają bowiem na wymianę myśli i inspiracji pomiędzy przedstawicielami świata architektury oraz producentami. Marka Laveo, wielokrotnie doceniana przez ekspertów z branży i nagradzana za swoje innowacyjne rozwiązania, jak chociażby produkty z serii: PRETTO (Złote Ville 2019, Łazienka Wybór Roku 2019), EVORA (Złote Ville 2019) czy ALEA (Diament Meblarstwa 2019), zaprezentuje podczas łódzkiego spotkania nowości na 2020 rok. Wśród nich znajdzie się nowatorski zlewozmywak KOMODO, zaprojektowany przez Marię Kubiak, Product Managera marki Laveo, który podczas wydarzenia będzie miał swoją prapremierę.

”Spotkania architektów i projektantów z producentami to przede wszystkim poznanie nowych firm oraz nowości, jakie te firmy proponują. W jednym miejscu, w stosunkowo krótkim czasie można dowiedzieć się wielu ciekawostek designerskich, technicznych, czy też porozmawiać ze specjalistami, którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Spotkaniom branżowym towarzyszą różne wykłady. Znane osoby opowiadają o aktualnych trendach we wnętrzach, prezentują swoje najbardziej topowe realizacje, czy przybliżają jakieś problemy prawne, z którymi architekci i projektanci borykają się na co dzień. Podczas zjazdów można poznać wielu interesujących ludzi, jak również spotkać starych przyjaciół. To dobre miejsce na odnowienie kontaktu, czy nawiązanie współpracy biznesowej. Krótko mówiąc, tego typu spotkania to doskonałe źródło wiedzy i miło spędzony czas” – powiedziała architekt Joanna Sokołowska z pracowni architektonicznej JnK-Studio, współpracująca z marką Laveo.

Gdzie: Bionanopark, Łódź, ul. Dubois 114/116
Kiedy: 11 września, od godziny 9.00 (wystąpienie przedstawiciela marki Laveo od godz. 11.10)
Rejestracja: https://konferencje.ptwp.pl/pl/konferencja,304

Marka Laveo będzie obecna także na kolejnych wydarzeniach z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań – 16 października we Wrocławiu, a 23 października w Kielcach. Organizatorem spotkań jest magazyn Dobrze Mieszkaj.

Dodatkowe informacje:

Laveo to polski producent armatury sanitarnej, która łączy w sobie modny design i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W asortymencie marki dostępne są: baterie łazienkowe, natryski, baterie zlewozmywakowe, zlewozmywaki granitowe i stalowe oraz okapy. Producent oferuje także akcesoria łazienkowe i kuchenne. Produkty tej marki doceniane są zarówno przez fachowców i architektów, a przede wszystkim przez klientów. Marka Laveo regularnie wygrywa konkursy branżowe poświęcone designowi oraz architekturze wnętrz. Tylko w tym roku otrzymała następujące nagrody:

• Złote Ville 2019 w kategorii Armatura Łazienkowa – dwie nagrodzone kolekcje – PRETTO i EVORA
• Łazienka Wybór Roku 2019 w kategorii Baterie, panele i zestawy prysznicowe – nagrodzona kolekcja PRETTO
• Diament Meblarstwa 2019 w kategorii Strefa Łazienki – Wyposażenie Łazienki – nagrodzona kolekcja ALEA.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.laveo.pl

WYSZUKIWARKA FIRMDODAJ OGŁOSZENIEPOLECANE FIRMYSKLEPY FIRM