Muzyczna realizacja Forum by Nowy Styl w Warszawie. Zobacz wideo

Efektem współpracy marki Forum by Nowy Styl ze studiem architektonicznym Tomasza Koniora, jest nowe życie siedziby Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie. Forum dostarczyło fotele do sali koncertowej oraz sal kameralnych i organowych, w której młodzi adepci muzyki klasycznej mogą się uczyć i występować przed publicznością odwiedzającą nowe koncertowe miejsce na mapie stolicy. 

Czterokondygnacyjny budynek z neogotyckiego gmachu z czerwonej cegły, stał się nowoczesnym i komfortowym miejscem do doskonalenia umiejętności utalentowanej młodzieży. 

Produkty marki Forum by Nowy Styl, specjalizującej się w wyposażaniu obiektów sportowych i audytoryjnych, znalazły się w głównej sali koncertowej, salach kameralnych oraz organowych. Z kolei meble Nowego Stylu pojawiły się między innymi w atrium, które w symbolicznym miejscu łączy historyczną część obiektu z nowo dobudowaną strefą.

Duża sala koncertowa jest sercem całego założenia. Przy wyrafinowanej architekturze i zastosowanych naturalnych materiałach, meble stanowią uzupełnienie całego projektu – opowiada architekt Tomasz Konior.

O realizacji i kulisach przedsięwzięcia opowiadają zaangażowani w projekt – architekt Tomasz Konior, Dyrektor ZPSM Nr 1 w Warszawie Iwona Waga-Parafiniak oraz Manager Sprzedaży Forum by Nowy Styl Katarzyna Dybała. Dowiedz się więcej, oglądając wideo case study:

O FIRMIE

Forum by Nowy Styl – jedna z marek w portfolio Nowego Stylu. Producent siedzisk i rozwiązań do obiektów użyteczności publicznej takich jak audytoria, stadiony, kina czy teatry. 

Efektem współpracy z Forum jest wielostronna satysfakcja – od inwestora, przez projektanta, wykonawców aż po użytkowników obiektu. W portfolio Forum znajduje się już kilkaset obiektów na całym świecie – od kameralnych sal po wielotysięczne areny. Produkty służyły widzom niezapomnianych meczów, premierom największych produkcji filmowych, słuchaczom wybitnych koncertów i prelekcjom najlepszych wykładowców.

Najciekawsze realizacje audytoryjne Forum to m.in. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Europejskie Centrum Muzyki K. Pendereckiego oraz francuska La Seine Musicale. A także projekty sportowe, takie jak Puskás Aréna w Budapeszcie czy Allianz Riviera w Nicei. Siedziska Forum wypełnią również 6 stadionów Mistrzostw Świata w Katarze.