Na fali dobrego designu – kolekcja Murcia od Defry

Styl nowoczesny, tak modny we współczesnych aranżacjach, narzuca zastosowanie oszczędnych środków. Chętnie sięgamy więc po uproszczone formy oraz neutralne kolory, ograniczone zazwyczaj do kilku podstawowych odcieni. Dla osób, które chcą pozostać w trendach, ale poszukują we wnętrzach odrobiny finezji, marka Defra stworzyła kolekcję mebli modułowych Murcia – wciąż nowoczesną, lecz pozbawioną surowości.

Kolekcja mebli modułowych Murcia wchodzi w skład serii Defra Compose, która to umożliwia tworzenie autorskich kompozycji z szerokiej gamy dostępnych elementów. W ofercie kolekcji mamy więc do wyboru kilka typów szafek o różnych wymiarach i wariantach. Możemy je dowolnie łączyć oraz uzupełniać o funkcjonalne blaty i kubiki  – czy to chcąc stworzyć wygodne podwójne stanowisko umywalkowe, czy obszerną zabudowę wnęki. Możliwości jest wiele, a wybór konkretnego mebla zależy wyłącznie od naszych osobistych preferencji i potrzeb. Ale wybór mebli modułowych to nie tylko łatwość personalizacji – to również pewność, że maksymalnie zagospodarujemy dostępną przestrzeń, bez konieczności decydowania się na kosztowne i skomplikowane w montażu meble na wymiar.

Oprócz swojej modułowości, meble z kolekcji Murcia niosą szereg funkcjonalnych udogodnień. Wyposażono je w nowatorski system DefraSlim,  o którym opowie ekspert marki Defra – DefraSlim to nasze autorskie rozwiązanie, które polega na zastosowaniu w szufladach bardzo wąskich prowadnic. Poszerzona w ten sposób przestrzeń użytkowa pozwoli pomieścić więcej niezbędnych akcesoriów łazienkowych, niż w przypadku szuflad o standardowych prowadnicach. Dodatkowo, szuflady kolekcji Murcia wyposażyliśmy w system cichego domykania DefraSoftClose. Nasi klienci cenią sobie również możliwość wbudowania w szafkę pojemnego kosza na bieliznę – to znacznie ułatwia im utrzymanie porządku w łazience.  mówi ekspert. – Ale oprócz aspektów funkcjonalnych, wciąż podstawą wyboru mebli jest ich trwałość. Klienci chcą mieć pewność, że wybierają produkt na lata. Meble Murcia  wykonano z wysokiej jakości płyty MDF pokrytej światłoutwardzalnym lakierem, który chroni przed odbarwieniem, zawilgoceniem i zarysowaniami. Taka technologia wykonania to gwarancja, że meble będą służyć przez długie lata.

 Meble z kolekcji Murcia to także subtelny styl, który wyróżni się na tle tak popularnych teraz mebli o bardziej regularnych, geometrycznych kształtach. Wszystko za sprawą finezyjnego frezowania frontów na kształt fali. Ten delikatny frez nie tylko stanowi ciekawy element dekoracyjny, ale również pełni funkcję uchwytu. Meble występują w dwóch odcieniach i typach wykończenia – połyskliwej bieli i grafitowym macie. Ta neutralna kolorystyka kolekcji sprawia, że łatwo utrzymamy minimalistyczny charakter łazienki. Dzięki połączeniu tych wszystkich elementów w jeden spójny design, kolekcja Murcia zdobędzie serca osób, które poszukują w łazience nowoczesności z fantazyjną nutą.

Language versions »