Nagroda dla „Flagstaff Oak“ w kategorii jakość

Dekor Flagstaff Oak został wyróżniony przez jury targów Interzum nagrodą w kategorii „Wysoka jakość produktu“. Jest to potwierdzenie jakości i innowacyjności pracy zrealizowanej w Schattdecor, podkreślają w liście gratulacyjnym Maik Fischer, dyrektor targów Interzum oraz Vito Oražem, szef Red Dot GmbJ&Co.KG. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas trwania targów online Interzum@home w dniu 4.maja 2021. W formie krótkiego filmu wideo zostaną zaprezentowane zwycięskie firmy oraz produkty. Potencjał rynkowy tego dekoru potwierdza zainteresowanie klientów tym produktem, co jest dla firmy źródłem dużej satysfakcji.

 

Zespół twórców “Flagstaff Oak”

 

Klaus Müller, kierownik sprzedaży powierzchni uszlachetnionych: ”To wyróżnienie bardzo nas cieszy. Dzięki współpracy sprzedaży, działu rozwoju wzornictwa i designu udało nam się wspólnie stworzyć wzór, w którym od początku upatrywaliśmy duże możliwości rynkowe i który już teraz budzi duże uznanie naszych klientów. Wynika to z tego, że poprzez ten dekor odpowiedzieliśmy na potrzeby rynku i stworzyliśmy produkt zgodny z aktualnymi trendami”. Claudia Küchen, Członek Zarządu Design i Marketing uzupełnia: ”Jesteśmy dumni z faktu, że nasz produkt wyróżnił się spośród innych zgłoszonych w konkursie. A dla naszych klientów nagroda jest potwierdzeniem jego wyjątkowości”.

Klaus Müller, kierownik sprzedaży powierzchni uszlachetnionych

 

Flagstaff Oak to nowoczesna interpretacja dekoru dębowego, mówi Christian Zaha, kierownik działu rozwoju wzornictwa: ”Dekory dębowe zaliczane są do bestsellerów pośród wzorów meblowych i są wciąż bardzo popularne. Tworząc Flagstaff Oak identyfikujemy się z modą na rustykalność w połączeniu z nowoczesną nutą. Efekt metaliczny cieszy się dużą popularnością zarówno na meblach jak i podłogach. Dlatego też połączyliśmy klasyczny rysunek dębu z farbą metaliczną podkreślającą elementy drewna. Dekor doskonale prezentuje się na różnych elementach wyposażenia. Bardzo mnie cieszy nagroda w obszarze jakość produktu, bo właśnie ten aspekt był głównie w polu naszych zainteresowań w momencie tworzenia wzoru”.

 

 

Sabrina Wieland, kierownik działu design w Thansau uzupełnia:“ Flagstaff Oak – dekor z wyrazistymi zarysowaniami, w kolorystyce srebra, brązu i miedzi doskonale wpisuje się w modę na czarne, matowe powierzchnie czy armatury w segmencie kuchni. Czy to na frontach kuchennych czy na szafce podumywalkowej w łazience, efekt metaliczny jest bardzo pożądany i przyciąga wzrok!”.

Więcej na temat Flagstaff Oak znajdziesz na nowej stronie internetowej Schattdecor pod: www.schattdecor.com/news/flagstaff-oak