Neolith® docenia zaangażowanie swojego zespołu i wysyła słodką niespodziankę, aby umilić czas kwarantanny

Dziś Neolith®, pionierska marka Kamienia Spiekanego, po raz kolejny daje wyraz zobowiązania i lojalności wobec swoich pracowników w trakcie trwającej pandemii COVID-19, ogłaszając przyznanie „nagrody finansowej” w dowód uznania wyjątkowych rezultatów pracy.

Firma podjęła decyzję o przyznaniu nagrody za wyjątkowy wysiłek wykazywany przez pracowników Neolith w ciągu ostatnich kilku tygodni, podkreślając fakt, że sprostali oni wyzwaniom wynikającym z nakazu izolacji.

By uczcić zespół Neolith

W miarę powrotu do normalnego funkcjonowania społeczeństwa i wznowienia mobilności Neolith będzie również gospodarzem kilku wyjątkowych, bezpiecznych wydarzeń organizowanych w celu uhonorowania pracowników firmy. Pierwszym z nich będzie „Dzień Rodziny”, w którym pracownicy będą mogli zaprosić swoich najbliższych do odwiedzenia zakładu i zaprezentować im czynności, jakie podejmują każdego dnia, aby przyczyniać się do nieustannego sukcesu marki Neolith. Na spotkaniu nie zabraknie rozrywki, jedzenia i muzyki, a wszystko to, aby uczcić markę oraz tworzących ją ludzi.

Kolejnym wydarzeniem będzie „Długi Weekend Przywództwa”, który zostanie zorganizowany w szczególnym miejscu, umożliwiając spotkanie wybranych kierowników i dyrektorów w celu wspólnego opracowania bieżącej strategii marki.

Odnosząc się do tych decyzji, CEO firmy, José Luis Ramón, opowiada: „Nasi pracownicy leżą w sercu firmy, są naszą „rodziną”. Jedną z podwalin Neolith jest zaangażowanie na rzecz pracowników i nieustanne wspieranie lokalnej społeczności. Zostało to odwzajemnione przez zespół Neolith, co mieliśmy okazję bezpośrednio zaobserwować w trudnych czasach, których doświadczyliśmy zarówno my sami, jak i cały kraj w ciągu ostatnich kilku tygodni.”

„Pragnęliśmy zatem wyrazić nasze zaangażowanie na ich rzecz, oferując specjalną premię finansową w dowód uznania ich ciężkiej pracy. Co więcej, aby pokazać, że sprawa dotyczy nas wszystkich, zespół kierowniczy wyższego szczebla postanowił dać przykład, uzgadniając obniżenie swojego wynagrodzenia o 20%. Jesteśmy firmą ukierunkowaną na człowieka, a te decyzje, wraz z agresywną strategią rekrutacyjną, aktywnie wzmacniają naszą obecność na światowych rynkach. ”

„Wszystko to doskonale oddaje podejście Neolith, wspierające jedność jako „mała-wielka firma”, globalna marka o wysoce indywidualnym podejściu, w ramach którego zaufanie, bezpieczeństwo i ciągłość nieustannie leżą u podstaw wszystkich prowadzonych działań. Pragnę skorzystać z okazji, aby podziękować każdemu członkowi zespołu z osobna, ponieważ to ich starania gwarantują siłę naszej organizacji.” – kontynuuje.

To, co dobre

Ponadto Neolith dostrzega znaczenie drobnych gestów umożliwiających podtrzymanie morale w czasie pandemii, dlatego firma zorganizowała wysyłkę luksusowych czekolad Natra do swoich pracowników.

Marka Neolith wykazała również swoje zobowiązanie wobec szerszego regionu Castellón, bezpośrednio wspomagając walkę z koronawirusem przez darowiznę w wysokości 300 tys. euro przekazaną trzem najważniejszym szpitalom regionu: Hospital General Universitari, Hospital Provincial oraz Hospital Universitario de la Plana. Część darowizny została przeznaczona na zakup wyposażenia ochronnego dla pracowników służby zdrowia, bohaterów stojących na pierwszej linii walki z pandemią, którzy pracują niestrudzenie, stawiając nasze bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Bezpieczeństwo, higiena i niskie wymogi konserwacyjne

W tych wyjątkowych czasach spowodowanych pandemią COVID-19 utrzymanie wysokich standardów higienicznych jest dziś ważniejsze niż kiedykolwiek dotąd.

Marka Neolith pragnie dostarczyć informacje na temat ultrahigienicznego charakteru swoich powierzchni, a także łatwości w utrzymaniu ich w czystości oraz bezpieczeństwa zarówno w ramach zastosowań mieszkalnych, jak i profesjonalnych, od kuchni i salonu po sypialnię czy łazienkę. W ramach „Uwag dla redaktorów” marka dostarczyła odnośnik do szczegółowych wytycznych dotyczących czyszczenia oraz listę odpowiednich środków, których należy używać do ścierania oferowanych przez nią powierzchni. Neolith zaleca, aby czynności te przeprowadzać codziennie wraz z jednoczesnym czyszczeniem innych elementów i akcesoriów w domu.

Przede wszystkim Neolith promuje powszechne zdrowie publiczne i bezpieczeństwo, a swoje zaangażowanie w tym zakresie kontynuować będzie również po zakończeniu kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa.

Aby dowiedzieć się więcej o gamie modeli, rodzajach wykończenia, formatach i dostępnych grubościach Neolith, kliknij tutaj.

Translate »
Wyszukiwarka firmSklepy firmDodaj ogłoszeniePolub nas na Facebooku