Neolith® dostarcza holistycznych doświadczeń związanych z powierzchniami na IMM 2020

Neolith®, wiodąca marka z branży Kamienia Spiekanego, po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na IMM Cologne w Koelnmesse, Messeplatz 1 Mülheim, 50679 Kolonia, w Niemczech (w dniach 13-19 stycznia 2020 r.), w sali 4.2 na stanowiskach D041 i C040.

Osoby odwiedzające to wydarzenie będą miały okazję przeżyć z Neolith® niespotykane jak do tej pory doświadczenia w otoczeniu okazałych instalacji przedstawiających powierzchnie we wszystkich ze swoich różnorodnych zastosowań.

Stanowisko będzie miało dwa charakterystyczne wejścia. Jedno z nich prowadzić będzie do strefy przedstawiającej zastosowania Neolith® w przestrzeniach kuchennych, podczas gdy drugie ukazywać będzie przepiękny próg i korytarz wykonane z wizualnie zachwycających płyt, wybranych z kolekcji siostrzanej marki Neolith®, Granith®. Prowadzić one będą do strefy centralnego salonu, w którym znajdować się będzie zapierający dech w piersiach kominek wyłożony uhonorowanym wieloma nagrodami modelem Mar del Plata.

W strefie kuchennej, metaliczny, patynowany model Sofia Cuprum zostanie zastosowany do wykonania przestronnej, wbudowanej wyspy, zręcznie kontrastującej ze ścianami i podłogami wyściełanymi białym, wzorowanym na kwarcycie modelem Mont Blanc.

Czarujące prążki modelu Mar del Plata dostarczą salonowi zainstalowanemu na stanowisku dominującego charakteru. Monochromatyczna przestrzeń uzupełniona zostanie atrakcyjnymi i współczesnymi meblami i oświetleniem, dzięki współpracy firm B&B i FLOS.

Instalacja obejmować będzie również salę konferencyjną, której ściany pokryte będą jednym z najnowszych modeli Neolith®, Calacatta Luxe. Wnętrze uzupełnione zostanie podłogami z cementowego New York – New York oraz długim stołem wykonanym z intensywnego Calatorao.

Na koniec, przestrzeń poświęcona najnowszym postępom i innowacjom technologicznym Neolith® pozwoli odwiedzającym dowiedzieć się więcej na temat ostatnich odkryć marki. Obejmuje to Full Body Veining, Piattibelli oraz neocube-o, jak również inne usługi uzupełniające, takie jak szeroka gama systemów fasad wentylowanych oraz rozmiary zlewozmywaków.

Ponadto, Neolith® organizuje wystawę specjalną, Neolith 360°, w ramach Passagen 2020, która przebiegać będzie równolegle z IMM na Venloer Str. 26, 50672 Kolonia. Wystawa ukazywać będzie, w jaki sposób materiał dostosowuje się do każdego rodzaju przestrzeni, w tym do sufitów, podłóg, ścian i fasad.

Wydarzenie to uzupełni wieczór specjalny, który rozpocznie się o 18:30 w czwartek, 15 stycznia 2020 r., i na którym prezentacji dokona uhonorowany wieloma nagrodami projektant, Héctor Ruiz Velázquez. Tematem prezentacji ma być potencjał Neolith® jako materiału 360°, a wykład koncentrować się będzie przede wszystkim na tym, jak efektywnie i ze zmysłem artystycznym wykorzystywać jednakowy kolor na wszystkich powierzchniach w dekoracji wnętrza budynku.

Language versions »