Nowe propozycje kolorów premium w palecie Beckers Designer Collection

Błękity i szarości to kolory uniwersalne, które pozwalają wykreować piękne aranżacje niemalże w każdym stylu. W zależności od ich nasycenia i tonacji mogą nadać pomieszczeniom zarówno bardziej nowoczesny, jak i klasyczny wygląd. Marka Beckers wprowadza do palety Designer Collection sześć kolorystycznych nowości premium w modnych stalowych i niebieskich odcieniach: Milky, Modern Loft, Oxygen, Pixie, Promenade i Regatta, dzięki którym z łatwością uda się stworzyć ponadczasowe wnętrza dopasowane do gustu i temperamentu domowników.

Jadalnia to miejsce, w którym chętnie spędzamy czas z rodziną i zaproszonymi przez nas gośćmi, dlatego warto zaaranżować ją tak, by odzwierciedlała indywidualny charakter mieszkańców. Ściany w odcieniu delikatnego błękitu Pixie zbudują w tym pomieszczeniu atmosferę spokoju i wyciszenia, dzięki czemu wspólne spożywanie posiłków stanie się prawdziwą celebracją. Jeśli naszemu sercu bliższe są odważniejsze aranżacje, dobrym pomysłem będzie zastosowanie ciemniejszego koloru ścian. Jadalnia pomalowana farbą Beckers Designer Collection w odcieniu Modern Loft zaskoczy oryginalnością i śmiałością, skutecznie przyciągając wzrok. Niebanalność wystroju podkreślą proste w formie, nowoczesne meble, takie jak drewniana ława z masywnymi metalowymi nogami, a także dodatki w stylu loft, na przykład czarna industrialna lampa.

Niebieska barwa znana jest z kojącego wpływu na psychikę. Wpadająca delikatnie w błękit szarość Promenade w połączeniu z klasyczną bielą przywodzi na myśl rozkołysane fale, a naturalne dodatki z piaskowej plecionki w sypialni potęgują wrażenie łagodnego, nadmorskiego klimatu. Intensywne błękity, takie jak Regatta lub Oxygen, nadadzą pomieszczeniom wyrazu i pobudzą wyobraźnię, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w kącikach do pracy lub nauki. Przebojowości całej aranżacji doda biała lampa o intrygującym designie, która na tle ciemniejszej ściany będzie stylowo wyeksponowana.

Więcej informacji o nowych kolorach Beckers Designer Collection można znaleźć na stronie:  https://beckers.pl/kolory/beckers-designer-collection.

***

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, obecnie jest częścią Grupy Tikkurila. Farby Beckers dostępne są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej, na polskim rynku marka obecna jest od 1993 roku.

Beckers oferuje wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Więcej informacji na temat produktów znaleźć można pod adresem  www.beckers.pl.

Translate »
Wyszukiwarka firmSklepy firmDodaj ogłoszeniePolub nas na Facebooku