Nowocześnie i z klasą, kolekcja mebli Class Dutchbone.

Kolekcja marki Dutchbone została nazwana Class i nie jest to nazwa na wyrost. To designerskie meble bardzo wysokiej jakości, które mają elegancki, wręcz luksusowy wygląd. Bez wątpienia każdemu salonowi i jadalni dodadzą prawdziwej klasy i mnóstwa szyku!

W skład wciąż wzbogacanej o nowe elementy kolekcji Class wchodzą szafki, regały, kredensy, konsolki, stoły jadalniane i stoliki kawowe o różnych wymiarach, tak żeby można było dopasować wybrany model do pomieszczenia zarówno dużego, jak i średniej wielkości, na czym projektantom marki bardzo zależało. Są bardzo dekoracyjne, o czym decydują ich idealne proporcje, piękne barwy, oryginalnie ukształtowana podstawa z pokrytej spatynowanym mosiądzem stali, na jakiej się wspierają, a także zdobiący fronty mebli do przechowywania i blaty stołów piękny wzór jodełki, który został ułożony z forniru drewna akacjowego.

Ponieważ to spójna wzorniczo linia, wszystkie jej elementy można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc harmonijny wystrój wnętrza, ale można także zdecydować się tylko na pojedynczą szafkę, kredens czy konsolkę. Zapewniamy, że znakomicie wpasuje się w różne pod względem stylu wnętrza, od minimalistycznego, przez modern, po loftowe i w każdym w nich stanie się gwiazdą aranżacji.

Chociaż tym, co najbardziej przyciąga wzrok w meblach z kolekcji Class jest dopracowana forma, dbałość o detale i efektowne zdobienia, warto jednak zwrócić również uwagę na ich funkcjonalność. Większość z nich to meble do przechowywania i w związku z tym mają pojemne, sensownie zaplanowane schowki – półki na talerze i butelki, wieszaki na kieliszki oraz szuflady na ubrania bądź tekstylia stołowe. Nawet w konsolce projektanci marki  przewidzieli szufladki, tak żeby było gdzie schować piloty do sprzętu RTV czy inne drobiazgi, które w salonie nie powinny leżeć na widoku.

Ceny mebli w kolekcji kształtują się między 2000 zł a 6000 zł. Cała seria Class dostępna jest w dutchhouse.pl

Konsola CLASS – Dutchbone, 120 x 45 x 78 cm, 2499 zł

Szafka CLASS – Dutchbone, 100 x 50 x 100 cm, 6299 zł

Komoda CLASS wysoka – Dutchbone, 80 x 45 x 80 cm, 5999 zł

Regał CLASS – Dutchbone, 140 x 40 x 146 cm, 3499 zł

Kredens CLASS – Dutchbone, 180 x 45  x60 cm, 4999 zł

Stół CLASS  – Dutchbone, 180 x 90 x 75 cm, 3699 zł

Stół CLASS – Dutchbone, 220 x 90 x 75 cm, 3999 zł

Stolik kawowy CLASS – Dutchbone, 120 x 60 x 35 cm, 1999 zł

Odsłony: 4

Language versions »