NOWOŚĆ AKPO WK-9 VENUS PRO – wyjątkowy produkt dla wyjątkowych osób

Wyjątkowy i niepowtarzalny, przy którym nikt nie przejdzie obojętnie. Tak można określić nowość od firmy AKPO- WK-9 Venus Pro. Kompilacja nowoczesności i oryginalności sprawia, że ten model będzie idealnym dopełnieniem nowatorskiego wnętrza kuchni. 

Okap kominowy WK-9 Venus PRO jest modelem stworzonym dla wymagającego klienta. Inspiracją przy tworzeniu okapu było wyobrażenie wyjątkowej osoby. Tajemniczej, modnej, eleganckiej oraz niepowtarzalnej. Od której nie możesz oderwać wzroku, ale jednocześnie onieśmielającej. 

Okapy AKPO są niewątpliwie praktycznymi oraz wielofunkcyjnymi urządzeniami, niezbędnymi w kuchni coraz częściej zaskakują nas walorami estetycznymi. Tak też było w tym przypadku. Czarny kolor szkła, podbije serca miłośników estetyki oraz klasyki. Czerń jest niczym kameleon, dopasowuje się do każdego wnętrza, a dodatek srebra daje efekt symbiozy kolorystycznej.

Należy zwrócić uwagę na wyposażenie okapu. Posiada on sterowanie dotykowe (za pomocą gestu) oraz za pomocą pilota. Jest to wygoda sama w sobie. Wydajność turbiny 450 m3/h zapewnia należytą, solidną wentylacje pomieszczenia. Jest to bardzo ważne szczególnie kiedy przygotowuje się kilka potraw w jednym czasie. 

Oświetlenie liniowe led umożliwia podświetlenie całego pasma kuchenki. Dokładnie widać, co przygotowuje się w garnach, lecz to nie jedyny walor tego oświetlenia. Dodaje klimatu kuchni, a późna pora nie jest już wymówką do – nie gotowania. 

WK-9 Venus Pro bliżej środowiska. Okap nie tylko jest energooszczędny lecz również ustawiany jest na czas. Można oszacować czas trwania i nie bać się, że zużyje więcej prądu niż to potrzebne!

Okap może pracować w 2 systemach – jako wyciąg bądź pochłaniacz.

Więcej na: www.akpo.pl

Szerokość: 60,  90 cm

Kolor: czarny

Wydajność nominalna turbiny: 450 m3/h

Oświetlenie liniowe LED (2,8 W)