Nowość! Kolekcja PEAR marki Nowodvorski Lighting – sposób na wnętrze ze smakiem

Elementy wykonane ze szkła zyskują coraz większą popularność w wystroju wnętrz. Szklane schody, ściany, blaty kuchenne, balustrady czy klosze wykonane z tego surowca urozmaicają przestrzeń
i dodają jej oryginalności.  W ten trend wpisały się oprawy z serii PEAR zaprojektowane przez Łukasza Jaworskiego, o czym marka Nowodvorski Lighting przekonała się prezentując je na targach wnętrzarskich Maison Objet w Paryżu i Warsaw Home w Warszawie.

Lampy z serii PEAR zostały wykonane ze szkła, stali lakierowanej i stali mosiądzowanej, która odpowiada za ich eleganckie, złote wykończenie. Kolekcję tworzą oprawy w trzech różnych wielkościach, co sprawia że mogą być one dowolnie ze sobą zestawiane tworząc efektowne kompozycje.

Fot. Nowodvorski Lighting

Lampy z serii PEAR zostały wykonane ze szkła, stali lakierowanej i stali mosiądzowanej, która odpowiada za ich eleganckie, złote wykończenie. Źródłami światła we wszystkich trzech oprawach wchodzących w skład serii są pojedyncze żarówki z gwintem E27 o maksymalnej mocy 60 W. Średnica każdej z lamp wynosi 22 cm,  a wysokość kloszy różni się w zależności od rozmiaru: w przypadku PEAR S to 30 cm, PEAR M 38 cm a PEAR L 45,5 cm. Z kolei całkowita długość opraw to odpowiednio: 180 cm, 188 cm i 195 cm.

Kolekcja PEAR

PEAR S 8673, cena detaliczna: 399,00 zł brutto
PEAR M 8672, cena detaliczna: 449,00 zł brutto
PEAR L 8671, cena detaliczna: 499,00 zł brutto

Firma Nowodworski jest rodzinną firmą prywatną. Od 1994 r. spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. W 2017 r. wyprodukowała i sprzedała ponad 1,3 mln sztuk lamp, a około 50% z tej liczby zostało wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Firma Nowodworski, zatrudniająca obecnie 350 osób, jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce
i w Europie środkowo wschodniej.

Language versions »