Nowość! Wychodząc poza schematy – lampka Zoria od Cleoni

Odsłony: 5

Oświetlenie stanowi niezwykle istotny element każdej przestrzeni. Jego wybór wpływa zarówno na wygląd, jak i użyteczność wnętrz mieszkalnych. Poszukującym połączenia pragmatyzmu z wyjątkowym designem przedstawiamy nową oprawę polskiej marki Cleoni.

Zoria to projekt młodego i zdolnego konstruktora – Łukasza Wawrzyniaka, z którym Cleoni współpracuje od 7 lat. Projektant znany jest z odważnych i przełamujących schematy projektów. Nie inaczej jest w przypadku nowej oprawy jego autorstwa. Lampka Zoria zaskakuje nietypową formą – tym razemszklany klosz nie został umieszczony we wnętrzu abażura, lecz… u jego podstawy! Spójnym elementem nawiązującym do klasyki są natomiast wiszące włączniki światła, które idealnie współgrają z projektem. 

Wysoka na 51 cm oprawa doskonale sprawdzi się w roli lampki nocnej, która nie powinna emitować mocnego światła, lecz miękkie, o ciepłej barwie. Z powodzeniem wykorzystamy ją także do dekoracji kącika czytelniczego. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi Zoria stanie się piękną ozdobą wnętrz w stylu modern classic.

Ozdoba dnia i nocy

Lampka Zoria wyprodukowana została z wysokiej jakości stali w modnym odcieniu głębokiego, czarnego matu. Dekoracyjny abażur z miekkiej tkaniny ozdobiono od środka złotym lakierowanym wykończeniem. 

Szklany klosz, znany między innymi z kolekcji Cotton, rozświetlony jest przez zintegrowane źródło LED o wysokim współczynniku oddawania barwy światła. Żarówka E27 sprawia, że delikatna smuga światła wypełnia pomieszczenie, nadając mu nastrojowego klimatu. 

Lampka biurkowa Zoria – od ok. 1340 zł (brutto)

Cleoni to polska firma, która od 1998 roku tworzy najwyższej jakości oprawy oświetleniowe. Produkty z logo marki wyróżnia wyjątkowa estetyka, która zyskała uznanie architektów wnętrz i klientów na całym świecie. Przedsiębiorstwo stale rozwija swoją sieć sprzedaży, a rynki zbytu obejmują dziś m.in. Niemcy oraz Wielką Brytanię. Oświetlenie tworzone przez Cleoni ozdabia wnętrza mieszkań, jak i lokali usługowych. W portfolio marki można więc znaleźć zarówno dekoracyjne oprawy o wyrafinowanym wzornictwie, jak i oświetlenie techniczne. Wielokrotnie nagradzane produkty Cleoni łączą w sobie elegancję oraz ponadczasowy charakter z nowoczesnością i funkcjonalnością. Marka wyznacza trendy w branży i nie boi się niekonwencjonalnych rozwiązań, a do pracy nad swoimi kolekcjami regularnie zaprasza wybitnych polskich projektantów, a także młodych i utalentowanych twórców, którzy dopiero zaczynają swoją drogę zawodową. 

Więcej informacji o firmie Cleoni na www.cleoni.pl

Language versions »