NOWY SALON MARKI VOX JUŻ OD POŁOWY GRUDNIA 
W MORSKIM PARKU HANDLOWYM

Marka VOX otworzy swój salon meblowy w Morskim Park Handlowym w Gdańsku. Lokal o powierzchni 422 m kw. będzie dostępny dla klientów w grudniu 2019 r. Właścicielowi budynku doradzała firma Savills, która pełni również funkcję zarządcy obiektu.

VOX to marka wnętrzarska, która od 1989 roku konsekwentnie umacnia się na pozycji jednej z najbardziej innowacyjnych firm z branży meblarskiej w Polsce, z siecią salonów na terenie całego kraju, a także za granicą. W swoim portfolio posiada unikatowe i uzupełniające się produkty oraz usługi związane z urządzaniem mieszkań i domów.

created by dji camera

„Niedawna rozbudowa Morskiego Parku Handlowego pozwoliła przyciągnąć nowych najemców. Równolegle optymalizujemy skład branżowy najemców w budynkach, które powstały w ramach pierwszej fazy projektu i to właśnie w tej części znajdować się będzie salon VOX. Dzięki zwiększeniu liczby sklepów dedykowanych wyposażeniu wnętrz Morski Park Handlowy umocnił swoją pozycję znakomitej destynacji zakupowej dla wszystkich osób planujących remont lub projektujących nowy dom czy mieszkanie” – mówi Marta Mikołajczyk-Pyrć, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami handlowymi, Savills.

Morski Park Handlowy zlokalizowany jest przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku. Całkowita powierzchnia obiektu po rozbudowie wynosi ponad 41 000 m kw. Do grona najemców należy m.in. market budowlany OBI, hipermarket spożywczy Carrefour, McDonald’s, Jula, Jysk oraz cztery marki grupy Komfort: Komfort Łazienki, Komfort Podłogi, Komfort Kuchnie i Nexterio. W sąsiedztwie obiektu znajduje się centrum wyprzedażowe Designer Outlet Gdańsk oraz salon meblowy Agata. Właścicielem Morskiego Parku Handlowego jest firma GRP.

-koniec-

Dodatkowych informacji udzielają:

Jan Zaworski, manager ds. komunikacji Tel: +48 666 363 302

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości.  Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.

Wybierz język »