Nysa z VOX. Nowy salon z ofertą drzwi i podłóg już działa

Marka VOX stale rozwija ogólnopolską sieć salonów. Od września bogata oferta podłóg i drzwi jest dostępna także w nowo otwartym punkcie w Nysie, tuż nad salonem łazienek Domat. Z okazji nowego otwarcia na klientów czekają wyjątkowe promocje.

Salony Domat i VOX w Nysie ulokowane są przy ul. Czarnieckiego 10. To pierwszy w mieście punkt oferujący w jednym miejscu wyjątkowe drzwi i podłogi oraz ekskluzywne wyposażenie łazienek. Na prawie 1000 mkw klienci znajdą boksy z pięknymi aranżacjami, produkty wiodących producentów i najlepszą armaturę, płytki, wanny czy kabiny prysznicowe. W takim otoczeniu musiały się też znaleźć produkty VOX – rozwiązania wysokiej jakości, które zadowolą wymagania każdego klienta.

Blisko domu
Ekspozycja podłóg i drzwi w salonie VOX zajmuje 420 metrów kwadratowych. Przygotowano na niej ofertę do każdego typu wnętrza.
– Bardzo się cieszymy, że nasze produkty będą teraz łatwo dostępne także w Nysie. Świetnie uzupełniają się z ofertą salonu Domat, razem prezentujemy bowiem bardzo wysoki poziom wykonania i wzornictwa. W VOX wiemy, że proces urządzania wnętrz jest pracochłonny, dlatego naszym celem jest uczynienie go prostym i przyjemnym zadaniem. Teraz mieszkańcy Nysy i okolic mają dostęp do kompleksowej oferty, a nasi eksperci zawsze pomogą w wyborze. Zachęcamy do remontowania i urządzania swoich domów razem z VOX i Domatem – Anna Szczepaniak, Marketing Manager marki VOX.

Nyski salon to dwa poziomy zaaranżowane najwyższej jakości produktami do domu – parter wypełnia ekspozycja łazienek, zaś piętro to królestwo podłóg i drzwi. Marka Domat jest mieszkańcom Nysy już dobrze znana – pod tym szyldem działa od lat hurtownia artykułów budowlanych przy ul. Jeziornej.

Dwa piętra inspiracji
Na odwiedzających salony Domat i VOX w Nysie czeka spora dawka inspiracji. Na pierwszym piętrze można znaleźć bogatą ofertę podłóg winylowych, paneli podłogowych czy podłóg naturalnych. VOX pokazuje zarówno znane i cenione produkty jak i ciekawe nowości – np. trwałe podłogi winylowe Viterra. Ofertę uzupełniają rozwiązania ze znakiem Tarkett, Quick Step, Gerflor, Krono Original, Balterio, My Floor, Classen, Boen, Baltic Wood czy Vicanders.
Oferta drzwi została z kolei atrakcyjnie przedstawiona we wnętrzarskich aranżacjach. Nie zabrakło niestandardowych rozwiązań dla wymagających klientów – drzwi zlicowanych ze ścianą, czy z podwyższoną ościeżnicą. W ofercie salonu oprócz drzwi VOX znajdziemy inne znane na rynku produkty marek DRE, Pol-Skone, Erkado, Porta, Interdoor, CAL, Invado, Doorsy, Parmax.

Otwarcie nowego salonu to okazja do świętowania. Dlatego pierwsi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Od 16 do 21 września obowiązuje specjalna promocja na drzwi, podłogi oraz wyposażenie łazienek – można je nabyć o 15% taniej!
W każdym salonie VOX klient może liczyć na wsparcie profesjonalnych konsultantów, którzy doradzą podczas wyboru produktów. Firma dysponuje też siecią certyfikowanych ekip montażowych, co jest szczególnie istotne w przypadku kupna produktów z kategorii drzwi i podłóg. Szczegółowe informacje o salonach, ich adresy oraz godziny otwarcia dostępne są na stronie internetowej vox.pl.

MULTIMEDIA
Zdjęcia salonu:  https://drive.google.com/open?id=1tvvxlr9M_C82b1MbmlH9d-FvWMWOyLdr

O marce VOX:
VOX to marka wnętrzarska o unikatowym i uzupełniającym się portfolio produktów oraz usług związanych z urządzaniem mieszkań i domów. 
W VOX wierzymy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego nasze produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu 
o metodologię design thinking. Pracują nad nimi multidyscyplinarne zespoły, w skład których, oprócz projektantów, wchodzą psychologowie, etnografowie czy socjologowie; a naszym celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich. W ten sposób powstają stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje mebli, podłóg, drzwi, dodatków oraz systemów ściennych i elewacyjnych.
VOX to także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl. Prawdziwą wolność tworzenia zapewniamy także konsumentom w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach, od Stanów Zjednoczonych, przez Rosję, aż po Australię i Tajwan.

Translate »