Odważny design, zamiłowanie do awangardy i innowacyjność – takie są produkty hiszpańskiej marki Vondom

Każda kolekcja, każdy pojedynczy przedmiot jest swojego rodzaju dziełem sztuki. W tym roku marka wprowadza cztery nowe, inspirujące kolekcje dodatków dekoracyjnych.

Ramón Esteve zaprojektował FOREST, podświetlany stożek ukształtowany na wzór geometrycznej abstrakcyjnej choinki. Oświetlenie wewnętrzne z systemem żarówek LED RGB pozwala na kreowanie atmosfery za pomocą światła i koloru, które można regulować w zależności od chwili i pożądanego nastroju. Wysokiej jakości materiał sprawia, że Forest jest lekki, a także odporny na uderzenia. Jest idealny zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Magiczne drzewo, które zaprasza do zanurzenia się w pięknej naturze.

Teresa Sapey to autorka kultowej kolekcji Chrismy inspirowanej naturą i ekologią. Lampa w całości wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu. Odnowiony klasyk z wyrafinowaną nowoczesną formą.

Kolekcja GATSBY, zaprojektowana przez Ramóna Esteve dla VONDOM, przypomina oświetlenie Art Déco. Lampa opiera się na idei zapewnienia ciepłej atmosfery poprzez sugestywną grę świateł za pomocą powierzchni lampy, gdzie materiał odtwarza kształty i wrażenia grawerowanego szkła.

Teresa Sapey zaskakuje swoimi dziełami, tym razem dzięki kolekcji ADAN dla Vondom, przedmiotowi o dużej osobowości i kształtowi, który jest podobny do diamentu. To więcej niż przedmioty, są to wielofunkcyjne elementy architektoniczne, oprócz wykorzystania jako wazony mogą być używane jako siedzenia, doniczki, stoły pomocnicze… Są przedmiotami stylu życia, które wywołują poruszenie, pasują do każdego stylu i są wykonane z materiałów, które pozwalają zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

 

Cała kolekcja Vondom dostępna w Galerii Heban. www.galeria.heban.pl.

WYSZUKIWARKA FIRMDODAJ OGŁOSZENIEPOLECANE FIRMYSKLEPY FIRM