Oryginalna łazienka w skandynawskim stylu

Skandynawski styl od lat pojawia się we wnętrzach i wciąż nie traci na aktualności. Ale czy jest w nim wciąż miejsce na świeżość? Okazuje się, że tak. Nowa kolekcja mebli łazienkowych Empoli marki NAS to przykład klasycznego skandynawskiego wzornictwa, które wzbogacono kontrastowymi elementami.

Kolekcja, która zaskakuje

Kolekcja mebli łazienkowych Empoli marki NAS to przykład tego, że skandynawski design wciąż może zaskoczyć. Klasyczny wygląd brył w dekorze złotego dębu wzbogacono tu kontrastowymi, gładkimi frontami w odcieniu lakierowanej bieli lub matowej czerni.
Ten ciekawy kontrast wzmacniają dodatkowo relingowe uchwyty w pięciu kolorach do wyboru. Niestandardowe połączenia sprawiają, że kolekcja Empoli stanowi oryginalną
i niejednoznaczną propozycję zabudowy łazienki w skandynawskim stylu.

Kontrast kolorów

Korpusy mebli z kolekcji Empoli wykończono dekorem złotego dębu, który wprowadza do łazienki ciepło i przytulność, a przy tym stanowi bezpośrednie nawiązanie do inspirowanego naturą stylu skandynawskiego. Przełamaniem dominującej stylistyki są tu kontrastowe fronty, dostępne w wersji białej z połyskiem lub czarnej matowej. W zależności od preferencji, możemy zdecydować się na jedną z dwóch opcji kolorystycznych. Jednak o ostatecznym wyglądzie mebli zdecydują uchwyty relingowe, dostępne w jednym z pięciu kolorów (chrom połysk, biały połysk, czarny mat, złota miedź i złoty połysk). Możliwość wyboru dowolnego odcienia frontów i uchwytów pozwala na tworzenie wielu wariacji stylistycznych w obrębie jednej kolekcji. Przykładowo: białe fronty zestawione z białymi uchwytami dadzą minimalistyczny, skandynawski efekt, czarne fronty ze złotymi uchwytami stworzą przytulną aranżację z eleganckim sznytem, a te same fronty z uchwytami czarnymi dadzą zabudowę inspirowaną stylem loftowym.

Sprytne rozwiązania dla większej wygody

Kolekcja Empoli zapewnia wiele sprytnych rozwiązań funkcjonalnych. Dzięki temu, że są to meble wiszące, łatwo zaoszczędzimy cenne miejsce na podłodze. Na uwagę zasługuje wygodny system cichego domykania szuflad oraz wysokiej jakości lakier światłoutwardzalny, który zabezpiecza fronty od zewnątrz. Nietypowym rozwiązaniem kolekcji są pojemne słupki o powiększonej szerokości 46 centymetrów. Sporych rozmiarów słupek pomieści wszystkie niezbędne akcesoria łazienkowe. Uzupełnieniem kolekcji jest otwarta półka podumywalkowa o prostym, skandynawskim designie, dzięki której wszystkie najpotrzebniejsze artykuły będą zawsze pod ręką.

Meble z kolekcji Empoli znaleźć można w największych marketach budowlanych w całej Polsce.