Pop-up store Miloo Home w centrum Warszawy

W Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 89 otwarto właśnie pop-up store Miloo Home.
W ponad 400-metrowej przestrzeni znajdziemy eleganckie meble, najwyższej jakości tekstylia oraz nastrojowe oświetlenie.  Wyjątkową atmosferę miejsca tworzą również dekoracje i ozdoby świąteczne, a także niezwykła ekspozycja malarstwa Anny Polanowskiej.

Lokalizacja pop-upu Miloo Home została wybrana nieprzypadkowo. Marszałkowska to przecież ulica o długiej historii, która jest jedną z głównych arterii handlowych stolicy. To właśnie tam warszawiacy często szukają uznanych marek i oferowanych przez nie produktów, a niejednokrotnie także pomysłów na prezent.

W nowo otwartej przestrzeni Miloo Home – oprócz bogatej oferty bożonarodzeniowej w postaci choinek, oryginalnych ozdób i bombek pochodzących z aż czterech różnych świątecznych linii – prezentowane są również najnowsze kolekcje mebli: inspirowana matematycznym pięknem Geometric Pastels oraz przeznaczona dla miłośników wyszukanej elegancji Amber Glamour. Na powierzchni 430 metrów można zobaczyć starannie wyselekcjonowane sofy i fotele, stoły, stoliki kawowe, nietuzinkowe oświetlenie, a także dodatki w postaci luster, szkła, zapachów i świec. Nastrojowy klimat zapewnią tekstylia: miękkie pledy, pięknie zdobione poduszki, zasłony oraz oryginalne dywany.

Różnorodność produktów dostępnych w pop-up store na Marszałkowskiej sprawia, że miłośnicy każdego stylu, od nowojorskiego glamour, po lekki w formie i kolorystyce hampton czy minimalistyczny loft, znajdą tutaj niebanalne propozycje do swoich wnętrz. Dla Miloo Home liczą się wielowymiarowość i siła wyrazu. To one także wyróżniają twórczość Anny Polanowskiej – artystki, malarki, animatorki inicjatyw artystycznych, kuratorki wystaw, która profesjonalnie zajmuje się również projektowaniem wnętrz oraz home stagingiem. Jej twórczość to spotkanie sztuki wizualnej z socjologią i psychologią. „Uważam, że sztuka to coś więcej niż pozostawienie śladów pędzla na płótnie. To pomost łączący jednostkę ze światem zewnętrznym. To nadanie kształtów rzeczom nierzeczywistym. To także zmieszanie istnienia z nieistnieniem” – mówi Polanowska. Obrazy artystki tworzone w różnych technikach i stylach prezentowane były na wystawach w Nowym Jorku, Londynie czy Bazylei. Przy Marszałkowskiej 89 będzie można zobaczyć prawdziwy alians sztuki i dizajnu. Wszystkie prace malarskie, korespondujące z wzornictwem, formą oraz kolorystyką produktów Miloo Home, stanowią znakomite dopełnienie przestrzeni i są doskonałym dowodem na to, że sztuka we wnętrzach powinna być wyrazistym, ale spójnym elementem całej aranżacji.

Pop-up store Miloo Home przy ul. Marszałkowskiej 89 jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20:00, w soboty do 18:00, a w niedziele handlowe do 16:00.

***

Miloo Home to ekskluzywna marka wnętrzarska oferująca dizajnerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiada zarówno kolekcje nowoczesne, klasyczne, jak również industrialne. Każda z nich, stworzona zgodnie z aktualnymi trendami, charakteryzuje się nie tylko doskonałym wzornictwem, lecz także najwyższą jakością wykonania. Salony Miloo Home zlokalizowane są w największych miastach w całej Polsce. Marka prowadzi również sprzedaż online na www.miloohome.pl.

WYSZUKIWARKA FIRMDODAJ OGŁOSZENIEPOLECANE FIRMYSKLEPY FIRM