PORCJA INSPIRACJI OD 9design

Forest Biome – kolor zacienionego lasu

Instytut Pantone w tym roku nie zapomniał o miłośnikach ciemnych barw, które tak ochoczo wybieramy jesienią i zimą. W nadchodzącym sezonie we wnętrzach, podobnie jak i w szafach, będą królowały brązy, odcienie niebieskiego i głębokie tony zieleni. I tutaj kłania się bardzo zmysłowy kolor Forest Biome, w pełni oddający tajemniczy charakter ukrytej w cieniu drzew zieleni. 9design zaskoczy Was swoimi propozycjami, które w formie ciekawych dodatków i mebli wprowadzą ten szalenie modny Pantone do aranżacji dowolnej przestrzeni. Wnętrza kochają Forest Biome, szczególnie w towarzystwie roślin!


Więcej na: www.9design.pl
Wirtualny spacer: https://9design.pl/Salon-9design-cabout-pol-13.html

***

Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie.
9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.

WYSZUKIWARKA FIRMDODAJ OGŁOSZENIEPOLECANE FIRMYSKLEPY FIRM