PORCJA INSPIRACJI OD 9design Galeria Sztuki w 9design

Dom jest naszą ostoją, w której poszukujemy harmonii i wyciszenia. Przedmioty, kolory i kształty zdecydowanie budują pozytywną atmosferę, ale to obecność prawdziwej sztuki dodaje całości charakteru i klasy. 9design jako pierwszy salon z wyposażeniem wnętrz zaprosił do współpracy malarkę, Ivę Białopiotrowicz, której prace możemy zobaczyć i nabyć zarówno w salonie stacjonarnym, jak i online. Iva, działająca pod pseudonimem White Shirt Art, tworzy obrazy pełne dobrej energii, światła i zharmonizowanych kolorów. Motywem charakterystycznym dla artystki są skrzydła i złote ptaki oraz dodatek złota płatkowego. Malowane farbami olejnymi i akrylowymi abstrakcje na dużych płótnach zachwycają swoją niepowtarzalnością i zdobią wnętrza dodając im kobiecego pierwiastka.

Limitowaną kolekcję artystki przygotowaną na specjalne zamówienie 9design można już nabyć w sklepie internetowym i w salonie. Część dochodu ze sprzedaży każdego obrazu Ivy właściciele marki przekażą na cele ekologiczne (jeden obraz = jedno zasadzone drzewo).

Zapraszamy do zakładki: https://9design.pl/pol_m_Dodatki_Obrazy-polskich-artystow-2728.html, w której znajdziecie niebawem   prace innych artystów!

Więcej na: https://9design.pl/

Translate »