PORCJA INSPIRACJI OD 9design Podano do stołu!

Jadalnia to jedno z najbardziej wszechstronnych wnętrz w całym mieszkaniu, w którym bez względu na rozkład pomieszczeń jeden element wyposażenia pozostaje niezmienny. Stół to po prostu król jadalni! W zależności od potrzeb oraz pory dnia dostosowuje się do przestrzeni i to właśnie tą uniwersalność oraz gotowość do zadań specjalnych cenimy w nim najbardziej. Jak znaleźć ten jedyny? To proste! Oferta 9design obejmuje najlepszy światowy i polski design – wybór wzorów, materiałów, rozmiarów i stylistyki pozwoli każdemu na znalezienie dokładnie tego, czego szuka.

 

Właśnie przy stole w jadalni przyjdzie nam nie tylko spożywać posiłki czy przyjmować znajomych i rodzinę. Często stanie się domowym biurem, polem emocjonujących rozgrywek dla planszowych gier lub wygodnym punktem na odrabianie lekcji z dziećmi. Zatem stół do jadalni poza walorami estetycznymi musi spełniać określone funkcje zachowując przy tym wygodę do spożywania posiłków i spędzania czasu z bliskimi.
Dla miłośników domu otwartego na częste wizyty przyjaciół i rodziny, najlepszym rozwiązaniem będzie przestronny, rozkładany stół. Polecamy solidnie wykonane modele marki Selfia wykonane z naturalnego drewna i zaprojektowane tak, by bez zbędnego wysiłku zmieniać ich formę w dowolnej chwili. Jeżeli do jadalni przewidujemy bardziej kompaktowe opcje, warto pomyśleć o okrągłym stole, który okaże się nie mniej wygodny a pozwoli „oszczędzić” nieco miejsca. Zarówno w przypadku stołów prostokątnych, owalnych, jak i okrągłych mamy do wyboru ogrom możliwości. Od wzorów, w których wyraźnie rysuje się duch retro (propozycje Miloni, Swallow’s Tail), poprzez industrialne inspiracje z charakterystycznymi metalowymi elementami, aż po zupełnie nowoczesne formy, nierzadko łączące surowy minimalizm z twistem w postaci nieoczywistych połączeń (np. marka Nordifra czy Szyszka Design).


Zapraszamy do stołu i… bezpiecznych odwiedzin w stacjonarnym showroomie 9design przy ul. Lucerny 25 w Warszawie.

Klienci mogą liczyć na maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort konsultacji i dokonywania zakupów – środki ochrony osobistej dostępne są przy wejściu do salonu a pracownicy stosują się do rygorystycznych wytycznych.
Tym, którzy z domów tęsknią za zakupami stacjonarnymi i salonem 9design polecamy wirtualny spacer: https://9design.pl/Salon-9design-cabout-pol-13.html

***

Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie. 9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.

Translate »