PORCJA INSPIRACJI OD 9design Świetlista przyszłość w 9design

Do oferty 9design, w której nie brakuje włoskiego wzornictwa słusznie kojarzonego z funkcjonalnością i pięknem, dołączyły nowości oświetleniowe. Wspomniane cechy doskonale oddają produkty marki Fabbian – od lat znanej z najwyższej jakości oraz nieprzeciętnego designu. Ich lampy sufitowe, ścienne i podłogowe można określić harmonijnym połączeniem użyteczności i wysublimowanej estetyki docenianej przez klientów na całym świecie a teraz są dostępne. Marka Fabbian może poszczycić się niemalże 60-letnią historią a jej projekty charakteryzuje nowoczesny szlif i odniesienia do aktualnych trendów będące owocem współpracy z uznanymi architektami i projektantami. Kolekcje to mariaż technologii i sztuki, które swobodnie przeplatają się w formach, materiałach i zastosowanych rozwiązaniach. Choć marka zaczynała jako mała manufaktura, stopniowo osiągnęła spektakularny sukces na skalę międzynarodową z 30 oddziałami we Włoszech i w Ameryce Północnej. Mimo produkcji na taką skalę, marka niezmiennie wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów podejmując kroki w kierunku bardziej świadomej i ekologicznej produkcji.

Polecamy zapoznać się z szeroką ofertą oświetlenia w 9design pełną finezyjnych kształtów i zaskakujących połączeń o ponadczasowym uroku.

Przypominamy, że klienci 9design mogą liczyć na maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort konsultacji i dokonywania zakupów. Środki ochrony osobistej dostępne są przy wejściu do salonu a pracownicy stosują się do wytycznych dotyczących higieny i ochrony zdrowia.

Więcej: www.9design.pl

***

Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie. 9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.