Produkty SANPLAST SA w konkursie Dobry Wzór 2021

 Od lat SANPLAST SA dba o to, aby zapewnić czystą przyjemność kąpieli. Ich produkty dopracowywane są w każdym szczególe. Z tego powodu niezmiernie miło jest Nam zakomunikować, że dwa z nich zakwalifikowały się do konkursu Dobry Wzór 2021. 

Jak co roku specjaliści z dziedziny wzornictwa przemysłowego nagradzają najlepsze projekty pod względem designu w ponad dwudziestu kategoriach. Wśród produktów zakwalifikowanych do konkursu znalazły się: wanna Fuerta Mineral oraz kabina walk-in Free Line II marki SANPLAST.

 Wanna Fuerta Mineral – Najwyższej jakości produkt nagrodzony w prestiżowym konkursie Łazienka- Wybór roku 2020, w kategorii wanny. Styl  nawiązuje do wzorców klasycznych i jest hołdem dla niezwykle eleganckiego minimalizmu. Prostota formy łączy się tutaj z luksusowym materiałem. Lekko opływowy kształt tego elementu aranżacji łazienki, zachęca do zanurzenia się w ciepłej kąpieli i zapomnienia o wszelkich troskach. Wanna FUERTA MINERAL doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, prosto urządzonych wnętrzach, jak również tradycyjnych i stylizowanych.

Kabina Walk-In P/FreeII-cy-W22 – to propozycja dla wszystkich, którzy poza prysznicową przyjemnością cenią sobie lekką formę, minimalizm i otwartą przestrzeń. Konstrukcja Walk-In to naturalność w czystej postaci, pełna funkcjonalność i całkiem nowa jakość codziennego relaksu pod prysznicem. Szklane wypełnienie wyjątkowym delikatnym sitodrukiem, będzie stanowiło dodatkowy element dekoracyjny w salonie kąpielowym.

„Kolejny raz nasze produkty biorą udział w tym prestiżowym przedsięwzięciu. Wygrana byłaby wisienką na torcie i ukłonem w stronę sztabu ludzi, którzy codziennie pracują nad doskonaleniem naszych wanien, brodzików i kabin prysznicowych. Trzymajmy zatem kciuki za sukces naszych produktów w tegorocznej edycji. Ogłoszenie Laureatów Konkursu nastąpi na Gali Finałowej konkursu w dniu 5 listopada 2021. – podkreśla Małgorzata Hulisz- Kierownik Działu Marketingu SANPLAST SA.