Rozjaśnij swoje miejsce pracy

Nowość od Festool: akumulatorowa lampka robocza SYSLITE KAL C i akumulatorowa lampa robocza SYSLITE KBS C – od października 2024 r.

Mała akumulatorowa lampka robocza o dużej mocy, SYSLITE KAL C firmy Festool.

Festool poszerza swoją ofertę rozwiązań oświetleniowych o dwa nowe produkty akumulatorowe: poręczna lampka SYSLITE KAL C to urządzenie, które zawsze można mieć przy sobie. Jest bardzo kompaktowa i oświetla obszary jasno i równomiernie w kolorze zbliżonym do światła dziennego. Dzięki głowicy lampy, którą można obracać w dowolnym położeniu, jest szczególnie przydatna w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Jej większa siostra, nowa akumulatorowa lampa robocza SYSLITE KBS C, zapewnia optymalne oświetlenie podłóg, ścian i sufitów, umożliwiając w ten sposób doskonałe rezultaty pracy na średnich powierzchniach. Dzięki obrotowej obudowie można ją ustawić na wiele sposobów pod różnym kątem. Moc 5000 lumenów i barwa 5000 K sprawiają, że świeci z jakością odwzorowującą światło dzienne, w razie potrzeby można ją płynnie przyciemnić.

Jasność 1200 lumenów zapewnia równomierne oświetlenie obszaru roboczego i zmniejszone cienie.
SYSLITE KAL C to lampka, którą zawsze można mieć przy sobie. Jest poręczna, mieści się w schowku na akumulator w Systainerze lub w skrzynce narzędziowej, a dzięki akumulatorowi jest zawsze gotowa do użycia.
Bezprzewodowa lampka robocza SYSLITE KAL C oświetla miejsce pracy jasno i równomiernie. Za pomocą włącznika/wyłącznika można łatwo ustawić trzy poziomy jasności diod LED (300/600/1200 lumenów).
Wąskie lub trudno dostępne miejsca pracy to warunki, w których bezprzewodowa lampa robocza idealnie się sprawdza. Można ją elastycznie ustawiać, a głowicę lampy można obracać w dowolnym położeniu w zakresie 0–180°.
SYSLITE KAL C można łatwo zawiesić na haku – na przykład na drzwiach – czy przymocować do półki lub belki. Lampka pasuje również do statywów z gwintem 1/4″, zamieniając ją w bezprzewodową lampkę stacjonarną.
Dzięki magnetycznej głowicy MA KAL, która jest dostępna jako wyposażenie dodatkowe, można przymocować lampkę akumulatorową do powierzchni metalowych lub w połączeniu z zaciskiem mocującym przymocować ją do wielu innych powierzchni.
Kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami Festool (z wyjątkiem pakietu Ergo).

Małe światło, które ma potężną moc

Nowa akumulatorowa lampka robocza SYSLITE KAL C przekonuje swoimi kompaktowymi rozmiarami i niewielką wagą: jest niezwykle poręczna, nadaje się do stosowania wszędzie i o każdej porze, szczególnie w trudno dostępnych miejscach pracy. Dzięki mocy do 1200 lumenów jest to mocne rozwiązanie oświetleniowe o kolorze imitującym światło dzienne. Poziom jasności można ustawić na trzech poziomach, aby zapewnić najlepsze możliwe oświetlenie. Lampkę roboczą można ustawić na wiele sposobów: umieścić ją lub położyć w dowolnej wnęce, obrócić pod dowolnym kątem lub zawiesić na haku – w zależności od potrzeb. Charakteryzuje się także imponującą wytrzymałością: zapewnia światło przez 90 minut na jednym Ah, co daje ponad sześć godzin na najjaśniejszym poziomie na akumulatorze 4,0 Ah.

Rozjaśnia plac budowy: nowa akumulatorowa lampa robocza SYSLITE KBS C firmy Festool..
Optymalne oświetlenie – zawsze i wszędzie – dzięki nowej lampie roboczej SYSLITE KBS C firmy Festool.
Dzięki mocy światła do 5000 lumenów możesz oświetlić miejsce pracy naprawdę intensywnie. Jeśli nie chcesz, żeby było zbyt jasno, bezprzewodową lampę roboczą można płynnie przyciemnić.

Rozświetla plac budowy

Za mało światła i brak gniazdka sieciowego w zasięgu wzroku to sytuacja, którą zna każdy fachowiec zajmujący się budownictwem. Dzięki nowej, kompaktowej bezprzewodowej lampie roboczej SYSLITE KBS C Festool oferuje teraz doskonałe rozwiązanie: optymalne oświetlenie w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności irytującego rozkładania kabli i ryzyka potknięcia. Wyjątkowa moc do 5000 lumenów i szeroki kąt oświetlenia pozwalają pracować jak przy świetle dziennym w dowolnym miejscu i czasie. Szczególnie praktyczne: nową akumulatorową lampę roboczą można płynnie przyciemniać i montować elastycznie na wiele sposobów. Można zamocować ją magnetycznie do powierzchni metalowych, przymocować do ścian lub belek za pomocą śrub lub ustawić na statywie. Obrotowa obudowa lampy pozwala na praktycznie nieograniczoną liczbę pozycji świecenia, co zapewnia optymalne oświetlenie obszaru roboczego. Nowa bezprzewodowa lampa robocza jest wyjątkowo wytrzymała i nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w trudnych warunkach budowlanych, ponieważ obudowa jest odporna na wstrząsy, zarysowania, kurz i zachlapania (IP 54). Nowa lampa SYSLITE KBS C zapewnia światło przez 30 minut na Ah, co daje ponad dwie godziny pracy z akumulatorem 4,0 Ah na najjaśniejszym poziomie.

Akumulatorową lampę roboczą można obracać, co zapewnia wygodną przy dobrym oświetleniu w dowolnym miejscu – na podłodze, ścianie lub suficie.
Zmienna w każdej pozycji: Lampę można ustawiać na wiele sposobów, dzięki czemu łatwo uzyskać niemal nieograniczoną liczbę pozycji oświetlenia, na przykład poprzez magnetyczne mocowanie do metalowych powierzchni.
Jedna z wielu pozycji oświetlenia: lampę budowlaną można przymocować do ścian lub belek za pomocą śrub.
Idealny również do wygodnego oświetlenia za pomocą statywu.

Obydwa nowe produkty akumulatorowe – lampka robocza SYSLITE KAL C i lampa robocza SYSLITE KBS C – są oczywiście kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami Festool (z wyjątkiem Ergo). Będą dostępne w sklepach specjalistycznych od października 2024 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.festool.co.uk.

Jasność: 5000 lumenów dla optymalnego oświetlenia średniej wielkości obszarów.
Bezprzewodowa lampa robocza nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w trudnych warunkach budowlanych, ponieważ obudowa jest odporna na wstrząsy, zarysowania, kurz i zachlapania.
Wszechstronność: Lekka i kompaktowa, dzięki uchwytowi do przenoszenia sprawdza się mobilnie.

Zdjęcia: Festool GmbH

___________________________________

Dane techniczne – akumulatorowa lampka robocza SYSLITE KAL C

Napięcie akumulatora (napięcie znamionowe) 18 V

Maks. moc światła 1200 lm

Liczba poziomów jasności 3

Czas pracy przy maks. mocy 90 min/Ah

Temperatura barwowa 5000 K

Oddawanie barw (CRI) >80 Ra

Stopień ochrony obudowy (bez akumulatora) IP 54

Otwór na hak 41,5 mm

Rozmiar gwintu statywu 1/4″

Wymiary (dł. × szer. × wys.) 125 x 82 x 52 mm

Waga produktu bez akcesoriów 0,36 kg

Dane techniczne – akumulatorowa lampka robocza SYSLITE KBS C

Napięcie akumulatora (napięcie znamionowe) 18 V

Maks. moc światła 5000 lm

Regulacja poziomu jasności płynna

Czas pracy przy maks. mocy 30 min/Ah

Temperatura barwowa 5000 K

Oddawanie barw (CRI) >80 Ra

Stopień ochrony obudowy (bez akumulatora) IP 54

Wymiary (dł. × szer. × wys.) 167 x 150 x 262 mm

Waga produktu bez akcesoriów 2,12 kg