ROZWÓJ PARKU MASZYNOWEGO Zwiększamy potencjał produkcyjny o 300% !!!

W kolejnym roku postawiliśmy inwestować w rozwój firmy i rozwijać jej potencjał. Robimy to głównie z myślą o naszych Klientach i kierując się korzyściami jakie działania te niosą ze sobą.

Z przyjemnością informujemy, że firma ANDRE wykonała kolejny, znaczący skok rozwojowy i zakupiła nowoczesną, w pełni zautomatyzowaną prasę dedykowaną do produkcji ściernic ze spoiwem ceramicznym o wartości ponad 1 000 000 zł.

SZYBSZA i TAŃSZA PRODUKCJA

Pozwala ona na szybszą i bardziej efektywną produkcję, co bezpośrednio przekłada się również na obniżenie kosztów operacyjnych.

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu dystrybucji mieszanki ściernej, prasa jest w stanie zapewnić niespotykaną do tej pory powtarzalność procesu oraz zachowania bardzo wąskich tolerancji wymiarowych.

„Nasza firma od prawie 40 lat dostarcza narzędzia ścierne dedykowane dla najbardziej wymagających Klientów. Przez cały ten czas produkujemy wyroby o najwyższej jakości, a zadowolenie Klientów jest dla naszej firmy wartością nadrzędną. Inwestujemy zarówno w rozwój naszych Pracowników jak również w rozbudowę fabryki”. – podsumowuje Robert Andre Jr

Narzędzia ścierne ze spoiwem ceramicznym to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań dla operacji szlifowania precyzyjnego dedykowanych do wielu zastosowań w różnych branżach przemysłu.

O FIRMIE

ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k. to polska firma rodzinna, która projektuje, produkuje i dostarcza szeroki asortyment narzędzi ściernych ze spoiwem żywicznym i ceramicznym do obróbki zgrubnej i precyzyjnej wielu rodzajów materiałów.

Produkuje zarówno uniwersalne, typowe narzędzia ścierne, jak również wytwarza produkty pod indywidualne zamówienia kontrahentów.

Szerokie zastosowanie

Narzędzia ANDRE znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki, takich jak budownictwo kolejowe, przemysł narzędziowy, motoryzacyjny, łożyskowy, hutniczy, odlewnictwo, a nawet przemysł spożywczy, medyczny i tytoniowy.

Dynamiczny rozwój

Dzisiaj ANDRE jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, mocno obecnym na rynku krajowym i międzynarodowym, kooperującym z grupą ponad 1000 stałych odbiorców na całym świecie.

ANDRE posiada stosowne certyfikaty bezpieczeństwa dla swoich produktów, spełnia wymagania europejskich norm (EN 12413, 13743, 13236 ) oraz branżowych norm międzynarodowych.

Odpowiedzialność społeczna

Firma wspiera finansowo najróżniejsze akcje charytatywne, imprezy sportowe, oraz kulturalne (festiwale, dożynki, festyny, koncerty, turnieje, spektakle), funduje stypendia oraz wspomaga szkoły i przedszkola.

W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 220 osób.

andre.com.pl