SOLGAZ członkiem APPLiA Polska

We wrześniu 2021 roku SOLGAZ, polski producent innowacyjnego sprzętu gospodarstwa domowego, został trzydziestym członkiem APPLiA Polska, związku zrzeszającego producentów i importerów AGD w Polsce. 

APPLiA Polska to związek pracodawców AGD reprezentujący producentów i importerów artykułów gospodarstwa domowego w Polsce. Do maja 2018 roku, organizacja funkcjonowała pod nazwą CECED Polska. Aktualnie, do grona członków zalicza się 30 największych firm z branży AGD, będących właścicielem ponad 50 najbardziej znanych w Polsce marek – m.in. Bosch, Electrolux, Whirlpool, Amica, Samsung, czy Philips.

Członkowie APPLiA Polska wprowadzają na rynek duże AGD, takie jak lodówki, zamrażarki, piekarniki, zmywarki, pralki i suszarki oraz małe artykuły gospodarstwa domowego, w tym odkurzacze, żelazka, tostery i szczoteczki do zębów. Co więcej, do listy należą także producenci i dystrybutorzy urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, czyli okapów, klimatyzatorów czy podgrzewaczy wody.

fot. Solgaz

We wrześniu 2021 roku do związku najlepszych producentów AGD dołączył SOLGAZ – polski producent innowacyjnego sprzętu gospodarstwa domowego, w tym opatentowanych płyt gazowych bez płomieni. Prezes SOLGAZ, Ireneusz Bartnikowski, podpisał m.in. Kodeks Dobrych Praktyk Sprzedaży AGD oraz Politykę Compliance APPLIA Polska, będącymi inicjatywami wspierającymi od ponad dziesięciu lat rozwój branży AGD w Polsce:

„Z wielką przyjemnością dołączamy do grona najlepszych Producentów AGD. Od kilkunastu lat doskonalimy swoją produkcję, by dostarczać klientom nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Solgaz aktualnie z sukcesem podbija serca polskich, jak i zagranicznych konsumentów, zawdzięczając swoją wysoką dynamikę rozwoju niewyczerpanym źródłom pomysłowości, determinacji i konsekwencji działania, co doskonale pieczętuje członkostwo w gronie 30 topowych producentów AGD.”

 SOLGAZ to to polska firma założona w 2002 roku, która opatentowała technologię gaz-pod-szkłem. Od 20 lat dostarcza konsumentom wyjątkowe rozwiązania, które łączą w sobie komfort gotowania dostępny do tej pory tylko dla użytkowników płyt elektrycznych i indukcyjnych z wykorzystaniem gazu, który jest jednym z najpopularniejszych i na ten moment najtańszych paliw. W ofercie SOLGAZ dostępne są również płyty indukcyjne, piekarniki i okapy.

Odsłony: 4

Language versions »