Strefa Black Red White na Targach Meble Polska 2020

Zakończyła się kolejna edycja targów MEBLE POLSKA, która jak co roku przyciągnęła tysiące osób zwiedzających z blisko 70 krajów. Już po raz czwarty marka Black Red White zaprezentowała pełne portfolio swoich produktów na jednym z najpiękniejszych stoisk targowych.


Targi branżowe Meble Polska 2020 to największa na świecie prezentacja oferty polskiego przemysłu meblowego i zarazem największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Jak co roku pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniły się dobrym designem i propozycjami produktów na nadchodzący sezon. W ciągu trzech dni targowych swoje propozycje zaprezentowali wiodący producenci meblowi z całej Polski, a także firmy zagraniczne. Ofertę Black Red White można było zobaczyć w pawilonie nr 5, na stoisku nr 9.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

KOMPLEKSOWA OFERTA W JEDNYM MIEJSCU
Stoisko Black Red White, o powierzchni ponad 400 m2, pokazywało pełen przekrój oferty polskiego producenta. Wśród eksponowanych produktów zwiedzający mogli zobaczyć najnowsze projekty mebli kuchennych oraz pokojowych, a wśród nich utrzymane w różnorodnej stylistyce systemy mebli do salonu, sypialni, jadalni czy pokoju dziecka. W strefie Black Red White nie zabrakło również mebli wypoczynkowych. Stylowe sofy, wygodne fotele, pufy oraz narożniki i systemy modułowe utrzymane w zróżnicowanej stylistyce to propozycje skierowane do szerokiego grona odbiorców, poszukujących nie tylko komfortu, ale także niebagatelnego stylu.

PRESTIŻOWE NAGRODY
Już po raz czwarty strefa Black Red White została doceniona przez organizatorów, którzy przyznali marce nagrodę „Acanthus Aureus” za najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy stoisko. Impreza targowa to również nagroda dla kolekcji Ostia. System mebli został doceniony przez kapitułę konkursu Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2019 w kategorii MEBLE SKRZYNIOWE – Premiery.

Black Red White S. A.
ul. Krzeszowska 63
PL 23-400 Biłgoraj

Wybierz język!
Wyszukiwarka firmSklepy firmDodaj ogłoszeniePolub nas na Facebooku