Styl i szyk w Twojej kuchni

Okap kominowy wykorzystywany jest zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych aranżacjach. W wielu domach problemem jest źle dobrany okap do możliwości i rozmiarów kuchni. Z uwagą należy dobierać akcesoria, aby nie przytłaczały a zarazem były odpowiednie pod względem funkcjonalności. 

Na pomoc przychodzi, jak zawsze firma AKPO. Zaskakująca za każdym razem, gdy wypuszcza na rynek nowe, ulepszone okapy. Swoją ofertę produktową powiększa aż o 2 produkty modelu BALMERA WL – Istnej perełki mocy zamkniętej w okrągłej tubie. 

Okapy są do siebie bardzo podobne. Różni je sterowanie – WK- 4 BALMERA WL posiada tradycyjne, mechaniczne sterowanie, natomiast model WK -10 BALMERA WL soft touch. WK – 10 wyposażony został także w wydajniejszą turbinę – 800 m3/h. To czyni go idealnym wyborem dla kucharza po godzinach. Kwestie indywidualne decydują o wyborze. Firma AKPO pragnie dostarczać produkty dla każdego!

Co je łączy?

Oświetlenie – Nie ma nic przyjemniejszego niż odpowiednie światło, dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki oświetleniu 4x LED, blat roboczy jest doskonale doświetlony, a kuchnia ma dodatkowe źródło światła. W ten sposób okap zostanie wykorzystany nie tylko przy gotowaniu. 

Kolor okapu i filtra – Wariant czarny, to klasyczna, niewychodząca z mody wersja. Dopasuje się do każdego wnętrza. Kolor INOX – pasuje do surowości i nowoczesności. Nieszablonowość projektu umożliwia artystyczną aranżacje wnętrza. 

Elegancki i oryginalny filtr przeciw tłuszczowy skutecznie zapobiega tworzeniu się tłustego nalotu na meblach i ścianach. Jest odporny na korozję i przystosowany do wielokrotnego czyszczenia.
Opcja recyrkulacji –  powietrze przechodzące przez okap i wypuszcza go z powrotem do kuchni tworząc obieg zamknięty.

Więcej na: www.akpo.pl

Szerokość: 40 cm

Kolor: czarny/INOX

Wydajność nominalna turbiny: 450 m3/h/ 800 m3/h

Oświetlenie: 4x LED 

Sterowanie: mechaniczne (push button)/soft touch

Wysoka klasa energetyczna: B

Language versions »