Stylowe inspekty do uprawy roślin

Służące do uprawy roślin inspekty są coraz popularniejszym elementem nawet w małych ogródkach. Zaprojektowane w ciekawym stylu i pięknych kolorach, a przede wszystkim zadbane będą wdzięcznym uzupełnieniem przydomowego krajobrazu. 

Podwyższone prostokątne grządki będą idealnym rozwiązaniem na przydomowy warzywniak. Wykonane z drewna naturalnie komponują się z zielenią roślin, a swą prostą konstrukcją wprowadzają ład i porządek w ogrodzie. Ze względu na bezpośredni kontakt z glebą oraz regularne podlewanie zasadzonych w nich roślin drewniane elementy inspektów wymagają jednak zabezpieczenia przed wodą i wilgocią. Pokryte impregnatem Drewnochron Eco & Protection zyskają nawet do 9 lat ochrony zachowując swoją funkcjonalność i estetykę.

Stylowy inspekt w postaci skrzyni będzie gustownym urozmaiceniem małej architektury ogrodowej. Obite deskami donice zabezpieczone impregnatem Drewnochron wyeksponują uprawiane w nich rośliny, a drewniany panel pozwoli piąć się w górę wzrastającym pędom. Inspekt w tej formie będzie też optymalnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę, umożliwiając pielęgnację roślin bez potrzeby schylania się.   

Więcej informacji o produktach zabezpieczających drewno dostępnych jest na stronie https://drewnochron.pl/produkty.

***

DREWNOCHRON to wiodąca polska marka produktów przeznaczonych do ochrony i dekoracji drewna.  Obejmuje szerokie portfolio preparatów o cenionej jakości, takich jak impregnaty, lakiery, lakierobejce czy oleje, które pozwalają na skuteczne zabezpieczenie elementów drewnianych wewnątrz i wokół domu
z zapewnieniem wysokich walorów estetycznych pomalowanych powierzchni.

Dostępna na polskim rynku od ponad 35 lat rodzina produktów Drewnochron jest systematycznie rozwijana
z uwzględnieniem aktualnych technologii i trendów. Marka Drewnochron należy do koncernu PPG.

Więcej informacji na temat marki znajduje się na stronie www.drewnochron.pl