V edycja 4 Design Days w Katowicach rozpocznie się już jutro!

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu wspólnie z nami!

Jakie aktywności zaplanowaliśmy dla uczestników?
• Zieta Studio i Opoczno! Wyjątkowe realizacje Zieta Studio zaprezentowane na podeście z płytek ceramicznych! Specjalnie na tę okazję Opoczno zaprojektowało dedykowany podest dla realizacji Zieta Studio – Crystals Monoliths, serii lustrzanych obiektów. Podest o wysokości 10 cm zbudowany został z różnych formatów płyt gresowych inspirowanych kamieniem – Newstone Graphite Lapatto marki Opoczno, dzięki czemu wygląda niezwykle efektownie. Podobnie do lustrzanych form, ich powierzchnia w delikatny sposób, punktowo odbija światło, idealnie wpisując się w całość stylistyki i podkreślając piękno projektów Zieta Studio. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia tej realizacji na stanowisku HD 3.

• Podzielimy się wiedzą – marka Opoczno weźmie udział w wykładzie dla profesjonalistów pt. „Projekt łazienka: projektowanie z sensem. Jak kształtować ofertę, aby odzwierciedlała zmieniające się myślenie o przestrzeni do życia – prezentacje rozwiązań.”. Piotr Wychowaniec, Trade Marketing Manager marki Opoczno i Cersanit podzieli się z uczestnikami wydarzenia swoją wiedzą i doświadczeniem. Wykład rozpocznie się 7 lutego o godzinie 12 w Sali „Balowa B”.

• Stoisko nr 67 marki Opoczno oraz Cersanit, umiejscowione w hali głównej MCK – elegancka, reprezentacyjna strefa, połączona z miejscem spotkań i dyskusji. Zostaną w niej przedstawione ekspozycje różnorodnych kolekcji płytek, w tym nowości marki Opoczno w modnym formacie 30:90 – Ocean Romance, Love You Navy oraz Grey Blanket, które tuż przed rynkową premierą zdążyły już zdobyć uznanie jurorów oraz nominacje w konkursie Perły Ceramiki UE 2019.

• Poznajmy się bliżej! Na stoisku do Państwa dyspozycji będą oczekiwali przedstawiciele Opoczno, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naszymi produktami. Ponadto, przygotowaliśmy na tę okazję katalogi przedstawiające nasze kolekcje, które umożliwią jeszcze bliższe poznanie oferty naszej marki.

Czekamy na Państwa już od 6 lutego! Serdecznie zapraszamy. 😊

Translate »