W otoczeniu piękna i harmonii – Mineral Elegance

Dom to miejsce, w którym realizują się nasze plany i marzenia. Przestrzeń dająca poczucie bezpieczeństwa i spokoju, w której czas płynie tempem zmian zachodzących w naszym życiu. Tworzona z pasją i zaangażowaniem, uzewnętrznia wyobrażenia o idealnej ostoi, do której zawsze chcemy wracać. Jak zbudować taką klimatyczną, ponadczasową oazę? Odpowiedzią jest Mineral Elegance, nowa kolekcja Miloo Home.


Najważniejsze ogniwo to neutralna baza, oparta na stonowanych kolorach i ponadczasowych formach. To ona zapewnia ukojenie po intensywnym dniu.


W tej roli doskonale spełnią się szarości i beże obecne nie tylko na ścianach czy podłogach, ale również na miękkich, przyjemnych w dotyku tkaninach sof i foteli, a także oryginalnie zdobionych poduszkach. Stoliki kawowe czy boczne z mozaikowym blatem z wiązu harmonijnie uzupełnią całą kompozycję.

Taka baza zapewnia komfort zmysłom, a jednocześnie daje nieograniczone możliwości aranżacyjne poprzez wprowadzenie intensywniejszej barwy, wzoru czy formy, nadającej wnętrzom niepowtarzalny charakter.
Neutralne kolory przełamane miętą czy turkusem foteli, puf lub dekoracji nabierają niezwykłego wyrazu.

Zjawiskowe pod kątem wzoru i formy komody to mocny akcent kolekcji Mineral Elegance. Są funkcjonalne i pojemne, a jednocześnie pięknie zdobią wnętrza. Elegancji dodają im złote wykończenia i podstawy, powlekane mosiądzem. Komody zachwycają oryginalnością i niebanalnym urokiem.

Wyjątkową atmosferę zapewnia dekoracyjne oświetlenie. Wypełnia przestrzeń i harmonizuje z meblami oraz innymi dodatkami.

Mineral Elegance to kolekcja mebli i dodatków, w której nie sposób oderwać oczu. Połączone tworzą opowieść o wnętrzach pełnych piękna i harmonii, do których chce się wracać.
Więcej inspiracji dotyczących Mineral Elegance można znaleźć w salonach marki oraz na stronie internetowej www.miloohome.pl

*********

Miloo Home to ekskluzywna marka oferująca designerskie meble i akcesoria do domu i ogrodu. W swojej ofercie posiada zarówno kolekcje nowoczesne, klasyczne, jak również industrialne. Każda z nich, stworzona zgodnie z aktualnymi trendami, charakteryzuje się nie tylko doskonałym wzornictwem, lecz także najwyższą jakością wykonania. Salony Miloo Home zlokalizowane są w największych miastach w całej Polsce. Marka prowadzi również sprzedaż online na www.miloohome.pl.

Translate »